Skvělé tipy

Díky Carpet Brothers si již s čištěním koberců, sedačky či matrace nemusíte lámat hlavu

Mít doma jako v klícce znamená pojmout úklid komplexně – a nezapomínat ani na nečistoty, které na první pohled nejsou vidět. Nicméně začít by se mělo s těmi, jež příslovečně bijí do očí, třeba právě s flíčky a fleky na kobercích, sedačce a dalších površích. Jenomže co si s nimi počít, když žádný z běžně dostupných přípravků nefunguje a nepomáhají ani rady našich babiček? Na ty se v dnešní době spoléhat nemusíte, mnohem efektivnější jsou technologie jako karbonizace s hypoalergenní úpravou a vysokofrekvenční vibrační UVC zařízení.

Využívání výše zmíněných metod je každodenní rutinou pro profesionály, kteří pracují v rámci franšízové sítě Carpet Brothers. Od svého založení vyčistili desítky tisíc kusů čalouněného nábytku a stovky tisíc metrů čtverečních koberců. Poradí si se všemi druhy materiálů a překážkou nejsou ani vlněný koberec či čalounění – díky certifikaci WoolSafe se nemusíte obávat ztráty záruky.

K základním pilířům Carpet Brothers patří udržitelnost vůči životnímu prostředí a již nyní využívají technologie, čistidla a postupy schválené předními světovými organizacemi. Naprostou samozřejmostí je také příkladná údržba zařízení – pravidelná servis a desinfekce byly na denním pořádku i před propuknutím pandemie koronaviru. Nyní je na opatření kladen ještě větší důraz a pracovníci si proto čistí a dezinfikují úbor před každou návštěvou zákazníka.

Podrobnější informace o technologiích a metodice čištění najdete na stránkách carpetbrothers.cz. Firma působí v rámci celé České republiky a v případě zájmu o její služby neváhejte kontaktovat příslušnou pobočku.

Např. pro čištění koberců v lokalitě Liberec a okolí navštivte https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-liberec/.

Pro čištění sedaček v Liberci a okolí klikněte na https://carpetbrothers.cz/cisteni-sedacek-liberec/.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.