Skvělé tipy

Jak vyzrát na ucpané odpady?

Odpady nejsou ničím příjemným. Přestože nám dělají nezastupitelnou službu, lidé se tváří jakoby neexistovaly, jejich funkci bagatelizují a řešit je začnou až ve chvíli, kdy vypoví funkci. A to už bývá bohužel pozdě. Ucpané trubky jsou akutní havárií, kterou je třeba ihned řešit. Tohle prostě nepočká.

Máte ucpaný odpad ve vaně a neodtéká vám voda? Ucpal se vám záchod nebo umyvadlo? V kuchyni je zápach a voda v dřezu zůstává a jen pomalu mizí? Pak je na čase zavolat instalatéra. Vlastními silami to zvládnete jen těžko.

​Odborný grif se nezapře

Odpady nejsou žádné tabu pro firmu Instalatér Rastislav Žák. Instalatér Praha 7 má v malíčku veškeré grify, které vám pomohou ucpané odpady opět uvolnit. Profesionál má nejen účinnější nástroje a techniku, jak se nečistot, jako jsou vlasy, tuky a zbytky jídla, zbavit, ale také dlouholeté zkušenosti, které laik v životě nezíská.

Čistit odpady na sílu, bez užití profesionálních technologií, by mohlo způsobit více škody, než užitku. Instalatér 8 je zárukou, že se zdánlivě neřešitelný problém zvládne na jedničku bez poškození technologie, že se podaří usazeninu odstranit a trubky opět zprovoznit.

​Instalatér se ničeho nezalekne

Strašákem každého majitele nemovitosti je nutnost měnit odpady kompletně a sekat otvory do podlah nebo zdí. Díky včasnému zásahu odborníka, ať už v rámci prevence nebo při akutním problému, se může nepříjemným destrukcím předejít. Stačí jen mít smysly na pozoru a nedělat, že odpady neexistují. Instalatér Žák slovo nejde nezná a vyřeší vše k vaší spokojenosti.

Aktivní je v lokalitách Praha 1 – 10. Může u vás být již během pár hodin a vytrhnout vám doslova trn z paty. Instalatér Praha 9 je dostupný každý den v týdnu. Platit můžete jak v hotovosti, tak platební kartou. Volejte na číslo +420 723 802 552 a buďte v klidu, každý problém má své řešení.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.