Jak vyzrát na ucpané odpady?

Odpady nejsou ničím příjemným. Přestože nám dělají nezastupitelnou službu, lidé se tváří jakoby neexistovaly, jejich funkci bagatelizují a řešit je začnou až ve chvíli, kdy vypoví funkci. A to už bývá bohužel pozdě. Ucpané trubky jsou akutní havárií, kterou je třeba ihned řešit. Tohle prostě nepočká.

Máte ucpaný odpad ve vaně a neodtéká vám voda? Ucpal se vám záchod nebo umyvadlo? V kuchyni je zápach a voda v dřezu zůstává a jen pomalu mizí? Pak je na čase zavolat instalatéra. Vlastními silami to zvládnete jen těžko.

​Odborný grif se nezapře

Odpady nejsou žádné tabu pro firmu Instalatér Rastislav Žák. Instalatér Praha 7 má v malíčku veškeré grify, které vám pomohou ucpané odpady opět uvolnit. Profesionál má nejen účinnější nástroje a techniku, jak se nečistot, jako jsou vlasy, tuky a zbytky jídla, zbavit, ale také dlouholeté zkušenosti, které laik v životě nezíská.

Čistit odpady na sílu, bez užití profesionálních technologií, by mohlo způsobit více škody, než užitku. Instalatér 8 je zárukou, že se zdánlivě neřešitelný problém zvládne na jedničku bez poškození technologie, že se podaří usazeninu odstranit a trubky opět zprovoznit.

​Instalatér se ničeho nezalekne

Strašákem každého majitele nemovitosti je nutnost měnit odpady kompletně a sekat otvory do podlah nebo zdí. Díky včasnému zásahu odborníka, ať už v rámci prevence nebo při akutním problému, se může nepříjemným destrukcím předejít. Stačí jen mít smysly na pozoru a nedělat, že odpady neexistují. Instalatér Žák slovo nejde nezná a vyřeší vše k vaší spokojenosti.

Aktivní je v lokalitách Praha 1 – 10. Může u vás být již během pár hodin a vytrhnout vám doslova trn z paty. Instalatér Praha 9 je dostupný každý den v týdnu. Platit můžete jak v hotovosti, tak platební kartou. Volejte na číslo +420 723 802 552 a buďte v klidu, každý problém má své řešení.

Publikováno: 18. 02. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam