Kancelář

Stylová kancelář za bezkonkurenční cenu

Ať už se svými klienty a obchodními partnery jednáte v kanceláři nebo domácí pracovně, neměli byste podceňovat její vybavení. I to, zda vaše kancelář udělá na druhou stranu dojem, může mít vliv na průběh obchodního jednání. A nezapomínejte ani na vlastní komfort – v útulném prostředí se vám bude mnohem lépe pracovat a efektivita vámi vykonané práce výrazně stoupne. Shodněme se tedy na tom, že kvalitní kancelářský nábytek má své opodstatnění. Na druhou stranu vás může od koupě odradit vysoká pořizovací cena. Do kanceláře se přeci jen investuje s těžším srdcem než do bydlení…

Chcete-li svou kancelář vybavit ve velkém stylu, ale zároveň do ní neinvestovat více než je nezbytně nutné, máme pro vás řešení. Nevyhazujte peníze za nový nábytek a vsaďte na outlety. Pokud jste o nich slyšeli pouze v souvislosti s módou, jistě vás jeho přítomnost v oboru prodeje nábytku příjemně překvapí.

Outletový nábytek je v podstatě použitý kancelářský nábytek, na kterém však na první a dokonce ani druhý pohled žádné známky používání neobjevíte. Společnost Officeoutlet, která se prodejem tohoto sortimentu zabývá, nabízí vysoce kvalitní kancelářský nábytek renomovaných značek Könnig, Vitra, Techo, Bene a dalších. Průměrné stáří skladovaných zásob činí tři roky a je to právě způsob skladování, díky kterému si nábytek zachovává své vlastnosti. Přestože je nábytek uskladněn dlouhodobě, nedochází k jeho poškozování a snižování jakosti. Koncoví zákazníci tak dostanou zboží v perfektním stavu za bezkonkurenční cenu. A právě tak zní i filosofie firmy – snížit náklady na vybavení při zachování prvotřídní kvality.

Officeoutlet poskytuje komplexní servis se vším všudy. V případě vašeho zájmu pro vás zdarma vytvoří návrh nových kancelářských prostor a dodá bazarový nábytek až na místo. Sortiment se neustále mění a prohlédnout si ho můžete v pražském skladu, který má funkci showroomu, ale také na www.officeoutlet.cz. Při nákupu nad 20 000 Kč neplatíte dopravné a je jen na vás, jestli si vybraný nábytek necháte zkompletovat, nebo se do toho po proškolení pustíte sami.

A abychom nezapomněli – Officeoutlet nábytek do kanceláře také vykupuje. Chcete-li se zařízení naopak výhodně zbavit, máte možnost. Vyfotografujte ho a snímky pošlete na kontaktní údaje, které najdete na výše zmíněném webu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.