Zahrada a rostliny

Přivítejte jaro perfektní garden party. Jak na to?

Nemůžete se dočkat, až se nekonečná zima přehoupne do tolik očekávaného jara? Nejste sami, podobně jsou na to také vaši přátelé. Tak proč neudělat radost sobě i jim a neuspořádat nezapomenutelnou jarní zahradní party? Pokud jste nikdy podobnou akci neorganizovali, jistě se vám budou hodit následující tipy. Prozradíme vám, na nezapomenout.

Zahradní stan „to jistí“

Počasí vás může pořádně potrápit. Pro začátek jara jsou typické poměrně rychlé změny a není neobvykle, když se obloha bez předchozího varování zatáhne a pořádně se rozprší. Co to znamená pro vás? Budete muset nanosit jídlo a ostatní věci do domu a přesunou oslavu do domácích podmínek. Anebo taky ne. Praktický zahradní party stan umožní, abyste mohli v klidu pokračovat. Navíc vás ochrání i před větrem a jím unášenými nečistotami.

Bez grilu není párty

Na co se většina účastníků zahradní párty těší nejvíce? Není to popíjení alkoholických nápojů, ale chutná krmě připravená na pořádném zahradním grilu. Nemusí se přitom nutně jednat o maso – grilování je vhodné také pro přípravu zeleniny. Záleží čistě na vaší invenci a kreativitě. Třeba nakonec překvapíte sami sebe!

Pohodlné posezení pro každého

Sedět se dá i na zemi nebo na pařezu, ale proč to hrotit a nedopřát hostům komfort se vším všudy? Houpací křeslo nebo stylové zahradní lehátko rozhodně nezůstanou opuštěné. Naopak se na ně budou stát fronty.

Dekorace a další drobnosti

V případě velkolepé zahradní párty nejde jen o to dobře se najíst, ale především se pobavit. Proto byste měli pro hosty připravit atraktivní program. Hudba, soutěže, zábavné historky… je toho víc než dost. Pokud vám chybí inspirace, zapátrejte na webu. A nezapomeňte na vhodně zvolené dekorace, protože díky těm dostane každý zahradní akce grády. Konkrétně? Třeba LED osvětlení nebo nejrůznější tematické ozdoby.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.