Bytové dekorace

Obraz jako originální dárek na Vánoce? Hitem jsou ty vícedílné

Vybrat vánoční dárek, který udělá radost a neskončí někde ve skříní či na půdě, není úplně jednoduché. Ale pokud má dotyčná osoba estetické cítění a dobrý vkus, budete to mít o něco lehčí. Můžete jí udělat radost vhodně zvolenou bytovou dekorací. Kýčovitým lapačům prachu se však raději vyhněte a vsaďte na regulérní umění. Darujete-li pod stromeček ručně malovaný vícedílný obraz, zaručeně nešlápnete vedle!

Obraz není přežitek – naopak má ambice na to, aby se stal dominantou každého interiéru. Stačí jen správně vybrat motiv a poněkud fádní prostředí okamžitě získá jiný ráz. Díky obrazům lze snadno vytvořit neobyčejná atmosféra a umocnit celkový dojem z jinak dobře zařízené domácnosti, které však do té doby něco chybělo.

A ještě něco. Darujete-li svým blízkým ručně malovaný vícedílný obraz, dáte jim jasně najevo, že si jich vážíte. Přeci jen nejde o ledajaký dárek, ale o umělecké dílo.

A teď už jen zvolit motiv

Pokud si pod pojmem ručně malovaný obraz vybavíte dekoraci s cenovkou v desítkách tisíc korun, máme pro vás skvělou zprávu. Z moderní dekorace vaše peněženka nevykrvácí – poohlédněte se po ní u specializovaného prodejce na www.obrazydoma.cz.

V nabídce najdete široké spektrum motivů, takže rozhodně neodejdete s prázdnou, ať už je vkus obdarované osoby jakýkoliv. Mohou to být motivy abstraktní, florální – tzn. vícedílné obrazy květin, mystické, ale také na téma africké či egyptské kultury.

Prodejce nabízí vícedílné i jednodílné varianty, nicméně v posledních letech letí dekorace, které se skládají z více na sebe navazujících prvků. Výsledek vypadá na stěně velmi působivě a celkový dojem umocňuje absence rámu. Ten není vidět, protože ho plátno zcela překrývá.

Moderním obrazem zkrátka nemůžete nic pokazit. A teď už se pusťte do výběru, protože nejkrásnější svátky v roce tady budou co by dup…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.