Bytové dekorace

Obraz jako originální dárek na Vánoce? Hitem jsou ty vícedílné

Vybrat vánoční dárek, který udělá radost a neskončí někde ve skříní či na půdě, není úplně jednoduché. Ale pokud má dotyčná osoba estetické cítění a dobrý vkus, budete to mít o něco lehčí. Můžete jí udělat radost vhodně zvolenou bytovou dekorací. Kýčovitým lapačům prachu se však raději vyhněte a vsaďte na regulérní umění. Darujete-li pod stromeček ručně malovaný vícedílný obraz, zaručeně nešlápnete vedle!

Obraz není přežitek – naopak má ambice na to, aby se stal dominantou každého interiéru. Stačí jen správně vybrat motiv a poněkud fádní prostředí okamžitě získá jiný ráz. Díky obrazům lze snadno vytvořit neobyčejná atmosféra a umocnit celkový dojem z jinak dobře zařízené domácnosti, které však do té doby něco chybělo.

A ještě něco. Darujete-li svým blízkým ručně malovaný vícedílný obraz, dáte jim jasně najevo, že si jich vážíte. Přeci jen nejde o ledajaký dárek, ale o umělecké dílo.

A teď už jen zvolit motiv

Pokud si pod pojmem ručně malovaný obraz vybavíte dekoraci s cenovkou v desítkách tisíc korun, máme pro vás skvělou zprávu. Z moderní dekorace vaše peněženka nevykrvácí – poohlédněte se po ní u specializovaného prodejce na www.obrazydoma.cz.

V nabídce najdete široké spektrum motivů, takže rozhodně neodejdete s prázdnou, ať už je vkus obdarované osoby jakýkoliv. Mohou to být motivy abstraktní, florální – tzn. vícedílné obrazy květin, mystické, ale také na téma africké či egyptské kultury.

Prodejce nabízí vícedílné i jednodílné varianty, nicméně v posledních letech letí dekorace, které se skládají z více na sebe navazujících prvků. Výsledek vypadá na stěně velmi působivě a celkový dojem umocňuje absence rámu. Ten není vidět, protože ho plátno zcela překrývá.

Moderním obrazem zkrátka nemůžete nic pokazit. A teď už se pusťte do výběru, protože nejkrásnější svátky v roce tady budou co by dup…

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.