Uncategorized

Štípačka – neocenitelný pomocník

Také se nemůžete dočkat na kouzelné chvilky u rozpáleného krbu? Podzim má zkrátka něco do sebe, ovšem abychom si ho užili plnými doušky, budeme se na něj muset řádně připravit. Není nic horšího, než zjistit, že na vás čeká hromada neposekaného dřeva. Říká se – s chutí do toho a půl je hotovo, jenže v případě tvrdého a sukovatého dříví se polovina sotva naštípe sama. Nasekat pohledná polínka a drobné třísky na rozpal, je časově náročně a vyčerpávající. Mnohdy nepomůže ani legendární nezničitelná sekyrka Fiskars. Pokud se již teď děsíte toho, že to letos zase nestihnete, měli byste uvažovat o štípačce. Skvělý pomocník naštípe polena rychle a zároveň bezpečně.

Která je ta nejlepší?

Štípačky dřeva se vyrábí v horizontálním a vertikálním provedení. Horizontální štípačky na dřevo najdou využití především tam, kde se občas přitápí v krbových kamnech. Pokud jste závislí na palivovém dříví, budete muset sáhnout po těžším kalibru. Vertikální štípače dříví zvládnou zpracovat i velké objemy dřeva. Všechny přístroje bývají vybaveny kolečky, díky kterým se s nimi výborně manipuluje.

Široký sortiment elektrických i benzinových štípaček nabízí populární prodejce elektra LevnéElektro.cz. Prodejce se pyšní certifikátem ShopRoku 2012 a nakoupily v něm statisíce zákazníku. Pokud si chcete svou novou štípačku „osahat“, můžete tak učinit na některé z mnoha kamenných prodejen.

Štípačka se ve vaší kůlně určitě neztratí. Čas, který byste strávili namáhavým sekáním dřeva můžete strávit mnohem příjemněji. Třeba zrovna s rodinou či přáteli u rozpáleného krbu. A zima? Ta ať klidně udeří i nečekaně. Vy na ni budete připraveni!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.