Mít střechu nad hlavou nestačí. Musí být v perfektním stavu!

Víte, co je mnohem důležitější, než mít střechu nad hlavou? Mít střechu nad hlavou, přes kterou nezatéká. Takovou, která odolá nepříznivým povětrnostním vlivům a propůjčí bydlení požadované termoizolační vlastnosti. Máte ji nad hlavou i vy, nebo momentálně hledáte někoho, kdo se o tu stávající postará a dá ji do pořádku? V tom případě nezapomeňte na to, že levnější, ale neodborná oprava se může ve finále výrazně prodražit. Chcete-li, aby vaše „nová“ střecha vydržela po několik dalších let, obraťte se na specialisty. K odborníkům s mnohaletou praxí patří i stavební firma AHF Stavby s.r.o., která se zabývá výstavbou a rekonstrukcí střech a bytových domů. Nabízí kompletní portfolio souvisejících prací a disponuje zkušenými klempíři, pokrývači a tesaři. Zajistí pro vás i dodávku střešních materiálů – tedy doslova a do písmene vše pod jednou střechou. Pro AHF Stavby s.r.o. jsou ovšem prioritou rekonstrukce, opravy a tepelná izolace střechy, které provádí nejen v rámci hlavního města, ale také v okruhu až 150 km.

Rekonstrukce šikmé nebo rovné střechy? Žádný problém!

AHF Stavby s.r.o. provádí opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, ale v praxi realizuje především ploché střechy a jejich zateplení. Díky letitým zkušenostem, aplikaci moderních technických postupů a využívání kvalitních materiálů se můžete spolehnout na stoprocentní výsledek. Rekonstrukce plochých střech souvisí především s bytovými panelovými domy a administrativními budovami, u kterých v průběhu minulých dekád došlo k výraznému opotřebení. Opravy a komplexní rekonstrukce však souvisí také s případnými haváriemi.

Precizní přípravou ke stoprocentnímu výsledku

AHF Stavby s.r.o. ke každé opravě a rekonstrukci přistupuje individuálně a před započetím prací vždy důkladně posuzuje stav stávající střechy. Typ izolace, technologie a další související záležitosti volí na základě posudku, přičemž v případě hydroizolace sází na prověřené modifikované asfaltové pásy nebo foliové systémy. V širokém portfoliu společnosti nechybí ani samostatné poradenství, zpracování rozpočtu, posudku a kalkulace. V případě náročnějších prací zajistí také zpracování projektu, protože k dosažení perfektního výsledku je zapotřebí dokonalý návrh všech zdánlivě „nepodstatných“ detailů. Pokud vás profesionální služby zaujaly, využijte nezávazný poptávkový formulář na www.ahf.cz.