Rekonstrukce či revitalizace panelového/bytového domu nemusí být náročná

Rekonstrukce nemovitosti je vždy náročná, ale rekonstrukce panelového nebo bytového domu je zpravidla o několik stupínků komplikovanější, než práce spojené s rodinným domem. Není divu, že se do rekonstrukce majitelé těchto objektů příliš nehrnou... Jste v podobné situaci i vy a zvažujete, jestli by nebylo jednodušší stavební práce opět odložit? Zadržte. Nenechte svůj majetek chátrat a obraťte se na profesionály, kteří zajistí hladký průběh rekonstrukce a to v jejím plném rozsahu. Pomocnou ruku vám podají odborníci ze společnosti CERPAD.

Energetické poradenství od A do Z

CERPAD neboli Centrum regeneradce panelových domů nabízí široké spektrum služeb a mezi hlavní pilíře činnosti patří energetické poradenství v oblasti revitalizace panelových a bytových domů. Zabývá se posuzováním energetického stavu objektu, které je nezbytným předpokladem budoucí rekonstrukce panelových domů. Dalším krokem je realizace návrhu na zateplení a další nezbytné úpravy související s celkovou revitalizací. Samozřejmostí je i vystavení průkazu energetické náročnosti budovy, který obdržíte po rekonstrukci.

Poradenství související s vyřízením dotací

Poradenská společnost CERPAD vám pomůže také se získáním dotací. Na webových stránkách www.cerpad.cz najdete přehled všech aktuálních možností jak čerpat dotace na zateplení, díky kterým můžete výrazně ušetřit v případě revitalizace vnějšího pláště, ale také dotace na kotle, které vám umožní pořízení kvalitního a energeticky úsporného kotle.

Potřebujete energetický štítek? Máte ho mít

Podle platné legislativy musí mít od roku 2013 každý bytový dům průkaz energetické náročnosti, zlidověle také energetický štítek. I v tomto ohledu vám mohou odborníci z CERPAD pomoct a zajistí pro vás energetický štítek pro panelový nebo bytový dům.