Stěhování, na které se budetě těšit

StěhováníStěhování je proces, kterým si drtivá většina z nás alespoň jednou za život projde a nutno podotknout, že nepatří mezi příjemné záležitosti. Obvykle je spojeno se spoustou problémů a komplikací. Kromě toho je časově náročné, zabalit všechny věci není otázkou několika hodin... Nikdo z nás se proto do stěhování příliš nehrne, ovšem pozor, ve správných může stěhování vypadat úplně jinak. Schválně se zkuste zeptat některého ze stěhováků, kteří pracují pro společnost Jumbo Stěhování. S úsměvem na rtech vám odpoví, že se nemusíte ničeho bát.

Křížem krážem po Praze i po Evropě

Jumbo Stěhování má v oboru spoustu zkušeností a patří k nejvyhledávanějším pražským stěhovacím firmám vůbec. Úspěšně přestěhovala bezpočet bytů, vil a kancelářských komplexů a to nejen v rámci Prahy nebo České republiky, ale celé Evropské unie. Odborně vyškolení stěhováci neví, co jsou to limity a přemístí jakékoliv břemeno do hmotnosti 300 tun. Celé akci předchází detailní rozbor a sestavení pracovního plánu, který je garancí dochvilnosti. Stěhování můžete hodit za hlavu, Jumbo Stěhování nabízí komplexní služby od zabalení až po vybalení. Nebudete tak muset ztrácet čas a budete se moct věnovat důležitějším věcem. Samozřejmostí je důkladná demontáž a montáž nábytku, při čemž příslušenství, které v novém bydlení nevyužijete, je možno zlikvidovat na smluvní skládce v Ďáblicích.

Nic není problém. A tak by to mělo být!

Nezáleží na tom, jestli potřebujete přemístit malou krabici do vedlejší ulice nebo starožitné pianino přes půl Evropy. Díky stěhování Praha odpadá všechen stres, který je se stěhováním obvykle spojen. Spolehněte se na profesionální služby a individuální přístup a nebudete se moct dočkat dalšího stěhování :-)

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: stěhování | stěhování jumbo | Stěhování Praha