Stěhování

Nebojte se stěhování. Nechte to na profících!

Češi se stěhují neradi. Ve srovnání s některými západními národy jsme v tomto ohledu velmi konzervativní. Na druhou stranu jde o významný životní krok, který není radno uspěchat. A co si budeme povídat, spoustu lidí odrazuje představa náročného přesunu (dokonce ještě více než obavy z nového prostředí). Jenomže když se stěhování zhostí profesionálové s bohatými zkušenostmi, není jediný důvod k obavám. Prozradíme vám, proč byste měli svůj úzkostlivý strach ze stěhování potlačit. Zeptali jsme se renomované firmy Stěhování Hora – Praha a dozvěděli se, co značí komplexní služby od A do Z.

Neztrácejte čas a nervy, nechte pracovat stěhováky

Stěhování svépomocí je reální pouze v případě několika málo igelitek či krabic, které se vejdou do útrob rodinného kombíku. Jistě, můžete si vypůjčit dodávku a přestěhovat i nábytek, ale skutečně chcete riskovat, že neopatrnou manipulací rozbijete rodinné cennosti? Mnohem příjemnější je sledování akce s rukama založenýma v kapsách.

O váš majetek bude postaráno

Stěhování Praha – Hora je zavedená stěhovací firma, která se v oboru pohybuje řadu let. Disponuje moderní technikou, vozovým parkem a týmem kvalifikovaných stěhováků, kteří se o vaše věci postarají maximálně svědomitě a pečlivě. Rádi vám poradí, jak zabalit věci a poskytnou vám veškeré pomůcky. Případné znehodnocení nákladu (ke kterému dochází jen výjimečně) samozřejmě pokryje pojištění. O své věci se opravdu nemusíte bát!

Byty, kanceláře i sklady, pro Stěhování Hora každodenní rutina

Firma zajišťuje stěhování v Praze a okolí. Zabývá se stěhováním domácností, firem a skladů a nedílnou součástí služeb je také vyklízení a likvidace. Stěhováci si hravě poradí s těžkými a objemnými předměty jako jsou například trezory či piána. Postarají se i o montáž a demontáž nábytku.

Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.stehovani-hora.cz. Přesvědčte se o tom, že známé rčení „lepší vyhořet, než se stěhovat“, už dávno neplatí!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.