Nebojte se stěhování. Nechte to na profících!

Češi se stěhují neradi. Ve srovnání s některými západními národy jsme v tomto ohledu velmi konzervativní. Na druhou stranu jde o významný životní krok, který není radno uspěchat. A co si budeme povídat, spoustu lidí odrazuje představa náročného přesunu (dokonce ještě více než obavy z nového prostředí). Jenomže když se stěhování zhostí profesionálové s bohatými zkušenostmi, není jediný důvod k obavám. Prozradíme vám, proč byste měli svůj úzkostlivý strach ze stěhování potlačit. Zeptali jsme se renomované firmy Stěhování Hora – Praha a dozvěděli se, co značí komplexní služby od A do Z.

Neztrácejte čas a nervy, nechte pracovat stěhováky

Stěhování svépomocí je reální pouze v případě několika málo igelitek či krabic, které se vejdou do útrob rodinného kombíku. Jistě, můžete si vypůjčit dodávku a přestěhovat i nábytek, ale skutečně chcete riskovat, že neopatrnou manipulací rozbijete rodinné cennosti? Mnohem příjemnější je sledování akce s rukama založenýma v kapsách.

O váš majetek bude postaráno

Stěhování Praha - Hora je zavedená stěhovací firma, která se v oboru pohybuje řadu let. Disponuje moderní technikou, vozovým parkem a týmem kvalifikovaných stěhováků, kteří se o vaše věci postarají maximálně svědomitě a pečlivě. Rádi vám poradí, jak zabalit věci a poskytnou vám veškeré pomůcky. Případné znehodnocení nákladu (ke kterému dochází jen výjimečně) samozřejmě pokryje pojištění. O své věci se opravdu nemusíte bát!

Byty, kanceláře i sklady, pro Stěhování Hora každodenní rutina

Firma zajišťuje stěhování v Praze a okolí. Zabývá se stěhováním domácností, firem a skladů a nedílnou součástí služeb je také vyklízení a likvidace. Stěhováci si hravě poradí s těžkými a objemnými předměty jako jsou například trezory či piána. Postarají se i o montáž a demontáž nábytku. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.stehovani-hora.cz. Přesvědčte se o tom, že známé rčení „lepší vyhořet, než se stěhovat“, už dávno neplatí!

Publikováno: 12. 01. 2016

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: stěhování v praze