Skvělé tipy

Chraňte se před koronavirem efektivně!

Koronavirus se nám stále nedaří zastavit a počet nemocných stoupá. Nákaza se šíří přímo – kontaktem s nakaženými osobami, ale také prostřednictvím kontaminovaných předmětů. Abychom pandemii učinili přítrž, musíme dodržovat opatření a vzájemně se chránit. Tipy, jak se koronaviru vyhnout a přispět k lepším zítřkům, najdete v tomto článku.

Kde zakoupíte hezké roušky, které jsou účinné?

Originální roušky s potiskem české výroby opatřené antibakteriální vrstvou seženete ve specializovaném e-shopu rouskoshop.cz. V nabídce najdete roušky pro ženy, muže i děti a nechybí ani respirátory různě velkých baleních. Chcete-li se zásobit dopředu, neváhejte si zakoupit respirátory 20 ks za zvýhodněnou cenu.

Noste ochrannou roušku a rukavice

Než kamkoli půjdete, byť před dům, vždy si nasaďte ochrannou roušku nebo respirátor a ideálně i jednorázové gumové rukavice. Existuje mnoho možností jak si chránit obličej (šál, dvouvrstvé roušku, šátek apod.), Je třeba si však uvědomit, že žádná z těchto možností neslouží k ochraně vašeho zdraví. Právě naopak, má ochránit ostatní v případě, že byste tím nakaženým byli vy.

Pokud hledáte účinnou ochranu svého zdraví, sáhněte po respirátoru. A ne jakémkoliv, musí disponovat minimálním stupněm ochrany FFP2 nebo FFP3. Pokud si objednáváte respirátor z Číny, sáhněte po označení N95.

Samozřejmě, ani respirátor vás neochrání, pokud přijdete do kontaktu s objekty, kterých se mohl nakažený dotknout. Proto, pokud to s ochranou myslíte vážně, vždy na veřejnosti noste na rukou jednorázové gumové rukavice. Ty vám mimo jiné podvědomě zabrání dotýkat se obličeje a zanést si tak virus do sliznic očí, nosu nebo úst.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.