Pro kutily

Stavíte? Budou se vám hodit materiály MAPEI

Moderní stavitelství vyznačuje dokonalými technickými vymoženostmi a perfektními stavebními materiály. Obojí nám pomáhá realizovat naše projekty mnohem dříve, než před lety. Zároveň je zaručena dlouhodobá kvalita. Pokud se v současné době chystáte na stavbu či rekonstrukci rodinného domku, či stojíte v čele stavební firmy, měly by vás zajímat stavební materiály MAPEI. Ty patří ke světové špičce a před konkurenci vynikají v mnoha ohledech. Zajímá vás, proč jsou materiály MAPEI tak úžasné?

MAPEI – to je tradice a investice do výzkumu

Společnost MAPEI se výrobou stavebních materiálů zabývá více, než sedmdesát let, což je opravdu dlouhá doba. Díky vysokým investicím do vývoje nových produktů se MAPEI podařilo vytvořit kompletní sortiment, který najde využití ve všech oborech moderního stavitelství. Důvody, proč jsou produkty MAPEI tak oblíbené, jsou prosté

  • cenová dostupnost
  • vysoká kvalita
  • dlouhodobá výdrž

Vsadíte-li na stavební materiály MAPEI, budete mít jistotu, že vaše práce nepřijde nazmar. Stavební materiály MAPEI využívají zedníci ,ale i velké společnosti. Hodí se k celkové revitalizaci domů, rekonstrukci a stavbě balkonů, teras, koupelen či podlah. MAPEI nabízí kompletní produktovou řadu, která se hodí na veškeré práce v interiéru, ale i exteriéru. To samozřejmě není všechno. MAPEI najde využití i u vodohospodářských staveb, v železničním a silničním stavitelství a dokonce v i v tom podzemním.

Ekologie na prvním místě

Stavební materiály MAPEI se mohou pochlubit všemi potřebnými certifikáty a splňují náročné evropské standardy. Proces výroby materiálů MAPEI je velmi ekologický, což platí i o materiálech samotných. Zdaleka nejšetrnější je produktová řada MAPEI ECO, která je prostá chemických rozpouštědel a agresivních látek. Chráníte tak nejen sebe, ale i životní prostředí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.