Ložnice

Dominantou každé ložnice je postel

Postel z masivuMinulý článek jsme zacílili na několik nejčastějších nešvarů, které výrazně snižují kvalitu spánku. Prozradili jsme vám, že je důležitá nejen jeho délka, ale i prostředí, ve kterém spíme a samozřejmě kvalita matrace. A právě s těmi jdou ruku v ruce také postele, které sice spánek přímo neovlivňují (na kvalitní matraci se vyspíte i tedy, položíte-li si ji na zem), zato jsou dominantním prvkem každé ložnice. Pro ty z vás, kteří se rozhodli pro menší rekonstrukci interiéru a obměnu zařízení, jsme proto připravili několik cenných rad, které vám mohou výběr postele výrazně usnadnit.

Nebudeme chodit nikam daleko a pro dnešek zůstaneme u internetového obchodu prospanek.cz, který jsme vám doporučovali kvůli pestrému výběru matrací. Podobně jsou na tom také postele, které nás zaujaly nejen příjemnou cenou, ale především kvalitním zpracováním a nadčasovým designem.

Tíhnete-li k přírodním materiálům a vůni dřeva, zamiřte do kategorie postele z masivu. Jsou vyráběny z kvalitního bukového a smrkového dřeva a je pro ně typická vysoká kvalita řemeslného zpracování, ale i snadná montáž. Ekologický a vodou ředitelný lak, kterým je provedena povrchová úprava, je odolný vůči oděru a poškrábání, ale i slunečnímu záření. Je zdravotně nezávadný a zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva. Postele z masivního dřeva je možno doplnit o praktické úložné prostory a další nábytek v podobě komody nebo nočního stolku.

Další možností jsou elegantní čalouněné postele, které se hodí do interiéru v moderním stylu. Povrchovou úpravu si vyberete podle svého vkusu – nabízí se nejen textilní tkanina, ale i eko a přírodní kůže. Díky bohatému výběru čalounění jistě nebudete mít problém sladit postele s dalšími interiérovými prvky.

Máte-li omezený rozpočet, zaměřte se na levné postele v akci. Některé modely lze koupit s více než 50 % slevou a ušetřit tak několik tisíc korun. Podobně jako u matrací, i u tohoto sortimentu můžete počítat s dopravou zdarma a odborným poradenstvím, na které se můžete kdykoliv obrátit.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.