Bytové dekorace

Vylepšete si bydlení novou kolekcí samolepek na zeď!

FotbalDumáte nad tím, jak si vylepšit bydlení a máte dojem, že jste již vyčerpali všechny možnosti? Provedli jste obměnu nábytku a zařízení a nakoupili spoustu doplňků a stále trpíte pocite, že vaší domácnosti něco chybí? Ne nadarmo se říká, že pod lampou je největší tma a často zapomínáme na dominantní prvky, které mohou zcela změnit charakter celého interiéru. Nebudeme chodit kolem horké kaše – jak je na tom vaše zdivo? Neprospěla by jim nová výmalba? Pokud ji máte úspěšně za sebou a výsledek se vám zdá poněkud strohý, vylepšete ho jednou z nejoblíbenějších dekorací vůbec – speciálními samolepkami na stěnu.

Samolepky na zeď netřeba představovat. V posledních letech zažívají opravdový boom a to především pro jejich snadnou aplikaci a výrazný efekt. V mžiku promění nudnou zeď na umělecké dílo. Zavítali jsme proto to specializovaného e-shopu lepime.cz a vysondovali, jak to vypadá s aktuální nabídkou. Příjemně nás překvapily nejen nízké ceny, ale i široký výběr motivů. Zaujala nás především zbrusu nejnovější kolekce, která čítá sedm povedených kousků.

Okořeňte si bydlení některou z horkých novinek!

Chcete-li přivítat jaro tak, jak se sluší a patří, sáhněte po tulipánech. Ty vám, na rozdíl od těch skutečných, nikdy nezvadnou a budou vám dělat společnost po celý rok. Hodí se nejen do obývacího pokoje, ale i do kuchyně nebo ložnice. Podobně je na tom i motiv jabloňové větvičky, která vám navodí příjemné pocity i tehdy, když vám mizerné počasí pokazí plánovanou procházku v parku. Romantické duše zřejmě sáhnou po pampelišce s chmýřím.

Tulipány

V úplně jiném tempu se nesou siluety fotbalistů. Máte-li doma malého sportovce, jistě z nich bude nadšený. Své čestné místo však najdou nejen v dětském pokoji, ale i klubovně nebo sportovním klubu. Zkrátka všude, kde se to hemží sportovními nadšenci.

Na závěr jsme si nechali mírně netradiční, ale o to atraktivnější motivy – houslový klíč a notovou osnovu. Obojí působí dynamicky (zejména osnova, se kterou si „pohrál“ vítr) a interiér výrazně oživí.

Osnova

Stále jste si nevybrali?

Všechny samolepky jsou k mání ve dvaceti barevných kombinacích a různých rozměrech. Vždy si také můžete vybrat mezi pravou a levou variantou. Pokud vás nová kolekce nezaujala, nevadí. Stále si totiž můžete vybrat z více než 180 motivů (celkem tedy více než 9 500 variant!). Nevíte-li si s výběrem rady, nebojte se na nic zeptat. Lepíme.cz si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům a vždy vyslyší jejich přání a požadavky. A abychom nezapomněli – s novými kolekcemi se letos budete setkávat pravidelně každý měsíc!

[youtube NRDiK-rnY64 nolink]

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.