Bytové dekorace

Vylepšete si bydlení novou kolekcí samolepek na zeď!

FotbalDumáte nad tím, jak si vylepšit bydlení a máte dojem, že jste již vyčerpali všechny možnosti? Provedli jste obměnu nábytku a zařízení a nakoupili spoustu doplňků a stále trpíte pocite, že vaší domácnosti něco chybí? Ne nadarmo se říká, že pod lampou je největší tma a často zapomínáme na dominantní prvky, které mohou zcela změnit charakter celého interiéru. Nebudeme chodit kolem horké kaše – jak je na tom vaše zdivo? Neprospěla by jim nová výmalba? Pokud ji máte úspěšně za sebou a výsledek se vám zdá poněkud strohý, vylepšete ho jednou z nejoblíbenějších dekorací vůbec – speciálními samolepkami na stěnu.

Samolepky na zeď netřeba představovat. V posledních letech zažívají opravdový boom a to především pro jejich snadnou aplikaci a výrazný efekt. V mžiku promění nudnou zeď na umělecké dílo. Zavítali jsme proto to specializovaného e-shopu lepime.cz a vysondovali, jak to vypadá s aktuální nabídkou. Příjemně nás překvapily nejen nízké ceny, ale i široký výběr motivů. Zaujala nás především zbrusu nejnovější kolekce, která čítá sedm povedených kousků.

Okořeňte si bydlení některou z horkých novinek!

Chcete-li přivítat jaro tak, jak se sluší a patří, sáhněte po tulipánech. Ty vám, na rozdíl od těch skutečných, nikdy nezvadnou a budou vám dělat společnost po celý rok. Hodí se nejen do obývacího pokoje, ale i do kuchyně nebo ložnice. Podobně je na tom i motiv jabloňové větvičky, která vám navodí příjemné pocity i tehdy, když vám mizerné počasí pokazí plánovanou procházku v parku. Romantické duše zřejmě sáhnou po pampelišce s chmýřím.

Tulipány

V úplně jiném tempu se nesou siluety fotbalistů. Máte-li doma malého sportovce, jistě z nich bude nadšený. Své čestné místo však najdou nejen v dětském pokoji, ale i klubovně nebo sportovním klubu. Zkrátka všude, kde se to hemží sportovními nadšenci.

Na závěr jsme si nechali mírně netradiční, ale o to atraktivnější motivy – houslový klíč a notovou osnovu. Obojí působí dynamicky (zejména osnova, se kterou si „pohrál“ vítr) a interiér výrazně oživí.

Osnova

Stále jste si nevybrali?

Všechny samolepky jsou k mání ve dvaceti barevných kombinacích a různých rozměrech. Vždy si také můžete vybrat mezi pravou a levou variantou. Pokud vás nová kolekce nezaujala, nevadí. Stále si totiž můžete vybrat z více než 180 motivů (celkem tedy více než 9 500 variant!). Nevíte-li si s výběrem rady, nebojte se na nic zeptat. Lepíme.cz si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům a vždy vyslyší jejich přání a požadavky. A abychom nezapomněli – s novými kolekcemi se letos budete setkávat pravidelně každý měsíc!

[youtube NRDiK-rnY64 nolink]

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.