Rodinné domy Praha - Vinoř: Exkluzivní bydlení ve výjimečné lokalitě

Rozhodli jste se, že přestěhujete do svého a spíše než byt vás láká rodinný domek? Pak by vás mohly zajímat domy na prodej, které na Praze 9 vybudovala developerská společnost Euro Development. Projekt nese název Domy Praha – Vinoř a čítá osm rodinných patrových domů, jejichž podobu navrch Ing. Arch. Marek Balon. Povedlo se mu unikátní spojení nápaditosti a kreativity s praktickým a komfortním charakterem.

Spousta prostoru uvnitř i venku

Domy na prodej Praha Vinoř jsou umístěny v těsné blízkosti a tvoří jakýsi kompaktní celek. Budoucí obyvatelé si však na nedostatek zahradní plochy rozhodně nemohou stěžovat. Zahrady o výměře až 429 m2 slibují spoustu venkovního prostoru. Domy byly navrženy s ohledem na klid rezidentů, čemuž odpovídá praktické oplocení a směřování vůči světovým stranám – to se projevilo především na terasách, které poskytnou skvělé zázemí pro nerušenou relaxaci. vinor-domy Projekt Domy Praha Vinoř je směřován lidem, kteří si potrpí na vzdušné interiéry. S dispozicemi 5+kk a vnitřní plochou 127 m2 až 139 m2 nemůže být o nedostatku prostoru řeč. Za zmínku však stojí i další lákadla v podobě zmíněné terasy do zahrady, unikátních exteriérových prvcích, kvalitní tepelné izolace a praktického vnitřního vybavení. Na základě individuálních požadavků developer přistaví terasu ve vrchním patře.

Proč se přestěhovat do Prahy 9?

Rodinné domy Praha Vinoř stojí za pozornost i z jiného důvodu. Lokalita Prahy 9 nabízí prvotřídní občanskou vybavenost – v těsné blízkosti domů jsou mateřské školky, základní školy, supermarkety i větší nákupní centra, restaurace, veřejné instituce, zdravotnická zařízení a další služby. Neméně zajímavé jsou i možnosti sportovního využití a množství míst pro relaxaci. Za zmínku stojí nedaleký Ctěnický háj a Vinořský park. Lokalita Vinoř je charakteristická svou zelení, která obyvatele vymaňuje z klasického ruchu velkoměsta. Na druhou stačí nasednout do auta nebo autobusu a za pár minut dorazíte do centra. Další informace, bohatou fotogalerii a platný ceník najdete na www.vinordomy.cz.

Publikováno: 28. 06. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: domy na prodej praha | domy praha vinoř