Luxusní bydlení

Palác, nebo bývalá viniční usedlost? Luxus v Praze 2 x jinak!

Bydlení v luxusu. Kdo by po něčem takovém netoužil? Pokud vás neomezuje rozpočet a máte k dispozici několik milionů bokem, není jediný důvod, proč byste si přepychový byt nemohli pořídit i vy. Dnes vám představíme dvě adresy, které vás v mnoha ohledech příjemně překvapí. Jde o dva projekty, které toho mají spoustu společného a přesto se v mnoha ohledech liší. Vyhovuje vám dostupné bydlení v klidné lokalitě, nebo dáte přednost centru metropole?

Luxusní bydlení v historické usedlosti

Bella Vita, tak zní název dlouho očekávaného developerského projektu, který vznikl rekonstrukcí unikátní viniční usedlosti ze 17. století. K dispozici je 15 bytů od 81 do 260 m2 a přestože se na první pohled nevymykají zažitým standardům, na které jsme u moderního bydlení zvyklí, zachovaly si své starobylé kouzlo.

Historická atmosféra, přítomnost bazénu, sauny a spousta prostoru. I tak lze definovat luxusní bydlení v Praze, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem a ostrahou. O vaše pohodlí se postará i správce, který má na starosti vše od zahradnických prací a drobných oprav až po odklízení sněhu.

Samozřejmostí jsou krytá parkovací stání a dostatek parkovacích ploch pro návštěvníky. Dopravní dostupnost do centra Prahy je perfektní a jen 5 km od rezidence najdete čtyři obchodně-zábavní centra. Volný čas můžete trávit v některém z mnoha přilehlých přírodních parků (Hvězda, Ladronka…). Tak co vy na to?

Bella Vita 1

Bella Vita 3

Bella Vita 4

Bella Vita 2

V paláci na Starém městě

Ani luxusní Palác Dlouhá nepatří ke klasice a naopak nabízí originální kombinaci moderního bydlení a uměleckou tvář zrekonstruované budovy. A opět jde o bydlení, které ocení ti nejnáročnější.

Spektrum bytovým jednotek je velmi pestré a je jen na vás, jestli si vystačíte s 1+kk nebo se se svou rodinou přesunete do rozlehlého 6+kkk s 280m2 . K dispozici je 46 bytů a všechny byly navrženy tak, aby se budoucí obyvatelé cítili skutečně jako v paláci.

Vaše palácové bydlení si můžete přetvořit k obrazu svému. Díky službě Shell & Core dojde k úpravě interiéru až na základě požadavků nového majitele. V každém případě se můžete spolehnout na pohádkový výhled na historickou část Prahy 1, dostatek soukromí a bezpečí. Palác Dlouhá je symbolem luxusního života na Starém městě a jakmile poprvé překročíte práh vstupních dveří, přestanete uvažovat o ostatních alternativách.

Palac Dlouha 1

Palac Dlouha 2

Palac Dlouha 3

Palac Dlouha 4

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.