Luxusní bydlení

Palác, nebo bývalá viniční usedlost? Luxus v Praze 2 x jinak!

Bydlení v luxusu. Kdo by po něčem takovém netoužil? Pokud vás neomezuje rozpočet a máte k dispozici několik milionů bokem, není jediný důvod, proč byste si přepychový byt nemohli pořídit i vy. Dnes vám představíme dvě adresy, které vás v mnoha ohledech příjemně překvapí. Jde o dva projekty, které toho mají spoustu společného a přesto se v mnoha ohledech liší. Vyhovuje vám dostupné bydlení v klidné lokalitě, nebo dáte přednost centru metropole?

Luxusní bydlení v historické usedlosti

Bella Vita, tak zní název dlouho očekávaného developerského projektu, který vznikl rekonstrukcí unikátní viniční usedlosti ze 17. století. K dispozici je 15 bytů od 81 do 260 m2 a přestože se na první pohled nevymykají zažitým standardům, na které jsme u moderního bydlení zvyklí, zachovaly si své starobylé kouzlo.

Historická atmosféra, přítomnost bazénu, sauny a spousta prostoru. I tak lze definovat luxusní bydlení v Praze, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem a ostrahou. O vaše pohodlí se postará i správce, který má na starosti vše od zahradnických prací a drobných oprav až po odklízení sněhu.

Samozřejmostí jsou krytá parkovací stání a dostatek parkovacích ploch pro návštěvníky. Dopravní dostupnost do centra Prahy je perfektní a jen 5 km od rezidence najdete čtyři obchodně-zábavní centra. Volný čas můžete trávit v některém z mnoha přilehlých přírodních parků (Hvězda, Ladronka…). Tak co vy na to?

Bella Vita 1

Bella Vita 3

Bella Vita 4

Bella Vita 2

V paláci na Starém městě

Ani luxusní Palác Dlouhá nepatří ke klasice a naopak nabízí originální kombinaci moderního bydlení a uměleckou tvář zrekonstruované budovy. A opět jde o bydlení, které ocení ti nejnáročnější.

Spektrum bytovým jednotek je velmi pestré a je jen na vás, jestli si vystačíte s 1+kk nebo se se svou rodinou přesunete do rozlehlého 6+kkk s 280m2 . K dispozici je 46 bytů a všechny byly navrženy tak, aby se budoucí obyvatelé cítili skutečně jako v paláci.

Vaše palácové bydlení si můžete přetvořit k obrazu svému. Díky službě Shell & Core dojde k úpravě interiéru až na základě požadavků nového majitele. V každém případě se můžete spolehnout na pohádkový výhled na historickou část Prahy 1, dostatek soukromí a bezpečí. Palác Dlouhá je symbolem luxusního života na Starém městě a jakmile poprvé překročíte práh vstupních dveří, přestanete uvažovat o ostatních alternativách.

Palac Dlouha 1

Palac Dlouha 2

Palac Dlouha 3

Palac Dlouha 4

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.