Přestáváte kouřit? Pomůže vám e-cigareta

Rozhodli jste se, že uděláte vše pro své zdraví a přestanete kouřit? Jen mizivé procento kuřáků dokáže s kouřením skoncovat ze dne na den a pokud do zmíněné skupiny nepatříte, bude se vám hodit pomocník v podobě elektronické cigarety. Jistě jste o ni slyšeli, ale dost možná netušíte, jaký potenciál v sobě tento unikátní vynález ukrývá. Jedná se o plnohodnotnou alternativu ke klasickým cigaretám, která však nabízí celou řadu výhod. Odlepte proto nikotinové náplasti a přestaňte s kouřením důstojněji.

Proč je elektronická cigareta lepší než náplasti?

Pro většinu kuřáků není podstatný nikotin, jako spíš samotný akt kouření. Kouříte-li delší dobu, jistě velmi dobře znáte opojný pocit, který se dostaví poté, co si zapálíte. Nikotinová náplast sice ukojí potřebu po dávce nikotinu, ale tik v ruce, která po kapsách podvědomě hledá cigaretu, zůstane. Elektronická cigareta vypadá identicky, jako klasická cigareta a vy si tak budete moct nadále užívat kouře, jež vtahujete do plic. Pozor, zde však končí veškerá legrace, protože s e-cigaretou kouříte ZDRAVĚ. Princip je jednoduchý, elektronická cigareta nehoří, ale odpařuje speciální tekutinu. Do těla se dostane nikotin, ale žádné karcinogeny. Vy ještě stále váháte?

S e-cigaretou ušeříte

Cena cigaret exponencionálně stoupá a dost možná se za pár let vyšplhá na několik set korun. E-cigareta je mnohem levnější a vstupní investice se silnému kuřákovi vrátí již za pár měsíců. Dejte si však pozor na levné napodobeniny (zejména od vietnamských výrobců), které nemají delší životnost, než pár dní. Skutečně kvalitní kousky si můžete objednat z pohodlí domova na nikotin.cz. Prodejce bere e-cigarety vážně a nabízí bezplatné poradenství, jež vám pomůže vybrat ten správný model. Elektronické cigarety vnáší do světa kouření zcela jiný rozměr, užijte si je!

Publikováno: 07. 06. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: cigarety | e-cigareta | elektronické cigarety | kouření | nikotin | nikotinová náplast