Interiér

4 důvody, proč si pořídit jídelní stůl z masivu

Jídelní stůl je dominantou jídelny či kuchyně, a proto si zaslouží patřičnou pozornost. Vždyť za ním pravidelně usedá celá rodina, pro kterou jsou společné snídaně, obědy a večeře často jediné momenty, kdy se sejdou všichni, nebo alespoň většina členů. Ale proč byste měli vsadit právě na jídelní stůl v masivu? Důvodů je víc než dost – a my vám je rádi prozradíme.

1. Je zdravotně nezávadný

Chcete mít doma nábytek, ze kterého se budou ještě dlouho vypařovat chemikálie (např. formaldehydy z dřevotřísky)? Pochybujeme. Nábytek z masivu, takže i masivní jídelní stůl, je zřejmě nejzdravější variantou. Odpovídá přísným kritériím a je jako stvořený do domácností s dětmi a alergiky.

2. Je (téměř) nesmrtelný

Jídelní stůl masiv něco stojí, ale vyšší cenovka má svůj důvod. Životnost dřevěného nábytku je ve srovnání s nábytkem z lamina mnohonásobně delší. V praxi samozřejmě záleží i na kvalitě dílenského zpracování, nicméně stůl od prověřeného výrobce se nebude viklat a pravděpodobně se nerozbije, ani kdybyste si na něm občas zatančili.

3. Můžete ho kdykoliv renovovat

Jídelní stoly z masivu jsou velmi odolné, ale i na nich se samozřejmě může projevit zub času. Díky možnosti renovace však mohou vypadat jako nové třeba i za sto let. Stačí, když povrch přebrousíte a znovu navoskujete. Masiv lze opravovat i lokálně.

4. Je nadčasový

Podléháte trendům, ale na druhou stranu se vám nechce měnit jídelní stůl vždy, když si pořídíte nové interiérové dekorace? Pak o to více doceníte nadčasovost a univerzálnost dřeva. Jídelní stůl z masivu se vyjímá v každém interiéru – bez ohledu na to, v jakém stylu si ho zařídíte.

Mohli bychom pokračovat dále a zmínit například to, že masivní dřevo krásně voní. Raději vám však doporučíme nabídku společnosti WERDINA Trade, která se zabývá prodejem špičkového nábytku z masivu. Najdete ji na werdina-shop.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.