Skvělé tipy

Společnost ABS Bílina: Komplexní stavební práce pod taktovkou profesionálů

Postavit dům není nejjednodušší záležitostí. Samozřejmě, že při podobných požadavcích se neobejdete bez profesionálů v oboru. Právě takových, kteří dokážou zajistit komplexnost veškerých prací, disponují patřičnými vědomostmi a zkušenostmi, ale i technickým zázemím a materiálním zabezpečením. Ne všechny firmy zajistí profesionální přístup a vysokou kvalitu odvedených prací. Hledáte-li partnera, se kterým budete po všech stránkách
spokojeni, doporučujeme popřemýšlet o společnosti ABS Bílina.

ABS Bílina reprezentuje stavební firmu, která působí na severu Čech. Zajímají-li vás tedy stavební firmy Teplice, stavební firmy Ústí nebo stavební firma Chomutov, jste na správné adrese.

Výstavba bytového domu Praha – Trója

Společnost ABS Bílina patří mezi kvalitní a vysoce poptávané tuzemské stavební firmy. Má za sebou spoustu úspěšných realizací – například bytový dům v Praze – Trója. Výstavba projektu, který pochází z ateliéru Prof. Ing. arch. Ladislava Lábuse a Ing. arch. Petra Cimbulku, byla dokončena v roce 2014.

Jedná se o pětipodlažní funkcionalistický bytový dům, kde jsou ve zvýšené míře využity přírodní materiály, jako jsou dřevo, kámen nebo sklo. K dispozici jsou čtyři bytové jednotky a dvě terasy. Celý komplex velmi dobře zapadá do zdejšího rázu zástavby a to i přes svoji značnou velikost.

Realizace veškerých druhů staveb na klíč

ABS Bílina zajišťuje i realizaci staveb na klíč. Angažuje se v oblasti výstavby průmyslových objektů, občanských budov, rodinných domů i bytů všech typů. Kromě primárních stavebních prací jsou nabízeny taktéž přípravy a zpracování projektových dokumentací, jež představují základní předpoklad pro úspěšně realizovanou stavbu. Od samého počátku své působnosti se firma zaměřuje i na výrobu a přepravu betonových směsí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.