Energie

Víme, jak ušetřit za energie

Tématice levnější energie jsme se již několikrát věnovali, ale vzhledem k aktuálnosti je na místě další článek, který může pomoci vašemu rodinnému rozpočtu. Kdy jindy uvažovat nad tím, jak ušetřit za plyn či elektřinu, než poté, co vám do schránky přiletí obálky s doplatky, respektive nedoplatky? Ať už svůj příbytek vytápíte plynem či elektrickou energií, jistě vám přijde vhod několik tipů, které vám pomohou ušetřit minimálně několik tisíc. Cesta k nižším poplatkům přitom není tak trnitá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pointa není v tom, vytápět dům na nižší teplotu, ale změnit dodavatele. Komplikované? Naopak, elegantní a efektivní!

Neorientujete se? Pomůže vám kalkulačka

Změna dodavatele plynu respektive změna dodavatele elektřiny je skutečně nejlepším cestou ke znatelné úspoře za energie. Trh je liberální a působí na něm celá řada společností, které jsou schopny nabídnout výhodnější tarify, než váš současný dodavatel. Nečekejte a přejděte ke konkurenci dříve, než budete muset řešit další nedoplatek. Otázkou však je, jak poznat toho „pravého“, tedy nejvýhodnějšího dodavatele plynu či elektřiny. Pokud vás napadlo, že se budete muset sejít s několika obchodními zástupci konkurenčních dodavatelů, můžete si oddechnout. Cena elektřiny i plynu se dá zjistit mnohem rychleji – stačí využít kalkulačku.

Kalkulačka pro ty, kteří chtějí ušetřit

Klasickou numerickou kalkulačku vraťte do aktovky svých dětí a usedněte k počítači. Kalkulačka ceny plynu či elektřiny totiž není nic jiného, než speciální aplikace na webu, která vám pomůže vypočítat nejlevnější tarif. Zadáte několik základních údajů o vás a vašem bydlení a obratem obdržíte výsledky, které vás nasměrují na ideálního dodavatele. Nutno podotknout, že zmíněnou službu můžete využít zcela zdarma.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.