Bytové dekorace

Italské hotové závěsy: Vašemu bydlení propůjčí šmrnc!

Jak docílit příjemného zastínění? Způsobů je mnoho, ale jen málokterý je tak elegantní jako italské hotové závěsy. Pokud jste se právě pustili do dekorativních úprav svého bydlení, jistě se vám bude dané řešení zamlouvat. Závěsy jsou momentálně v kurzu a hodí se téměř do každého interiéru. A když zvolíte ty s kroužky, ušetříte si práci s navlékáním.

Proč si pořídit italské hotové závěsy? Mají specifické výhody

Moderní italské hotové závěsy jsou k mání v širokém spektru barevných variant. Můžete si vybrat takovou, která harmonicky zapadne do stávajícího interiéru, nebo naopak kontrastní kousek. Nabídka je bohatá a kromě jednobarevných závěsů v ní najdete také vícebarevné, a to i v poloprůsvitném provedení.

Přestože je hlavním důvodem pro pořízení italských závěsů pěkný vzhled (tedy dekorativní využití), najdou se i další pádné argumenty. Interiérový doplněk slouží ke stínění a mimo jiné jako efektivní způsob pro optické zvětšení či zmenšení prostoru.

Hotové záclony se dodávají včetně praktických kovových oček, kterými se navlékají na garnýž. Snadno se s nimi manipuluje (jdou lehce shrnout) a oproti běžným závěsům šetří čas.

Variabilita využití je velmi bohatá. Italské závěsy lze použít do oken i namísto interiérových dveří, případně s nimi vytvořit předěl větší místnosti. Limitem je pouze vaše fantazie.

Výška hotových závěsů je 250 cm, takže se hodí do všech místností se standardními rozměry. Nebude-li vám šířka 140 cm stačit, zkrátka použijete dva závěsy.

Údržba je snadná a naprosto bezproblémová – stačí je čas od času vyprat v pračce.

Kde elegantní závěsy seženete?

Krásné italské hotové závěsy s kroužky najdete v e-shopu Vesardi.cz. Prodejce nabízí široké spektrum variant – modré, červené, fialové, hnědé, oranžové i krémové. Jednoduše je navlečete na garnýž a máte hotovo.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.