Ložnice

Spíte dobře?

Cítíte se přes den nesví, unavení a podráždění? Možná byste měli hledat příčinu v nezdravém spánku. Pojem nezdravý spánek je poměrně široký a je třeba přihlédnout k mnoha faktorům, které mají na spánek vliv. Je třeba si uvědomit, že prospíme průměrně jednu třetinu života, někteří jedinci dokonce polovinu. Stále sice nemáme na lvy a podobné spáče, kteří prospí až dvaadvacet hodin, i tak je třeba věnovat kvalitnímu spánku značnou pozornost. Jak se vyspíte, tak se budete na druhý den cítit.

Vůbec nejhorší spánek mají lidé s nepravidelným zaměstnáním. Pokud chodíte na noční a hned na to na denní směnu, váš organismus dostane zabrat. Na všechno se však dá zvyknout. Kvalitu spánku ovlivňuje délka spánku a prostředí, ve kterém spíme. Podle odborníků stačí 6 hodin kvalitního spánku. Méně se nedoporučuje a více také není nejlepší. Všichni dobře víme, jaké to je prospat půlku dne. Člověk se mnohdy cítí unavenější, než předtím, kdy šel spát.

Ideální je spát v prostorech, kde vás nebude rušit hluk. Pokud máte ložnici vedle frekventované cesty, pouvažujte o jejím přemístění do jiného pokoje na druhé straně bytu. Jedinci, které nic nevzbudí samozřejmě ložnici stěhovat nemusí.
Absolutně nejdůležitějším faktorem, který ovlivňuje kvalitu spánku je naše lože, tedy přesněji matrace. Můžete spát na nejklidnějším místě na světě, ale bez kvalitní matrace se zkrátka nevyspíte. Matrace by měla bát dostatečně tvrdá, ale ne příliš. Zkrátka tak akorát, aby se vám na ní dobře usínalo. Díky kvalitní matraci se vám bude spát jako v bavlnce.

Mezi prvotřídní matrace bezesporu patří ty od společnosti H+T MATEX. Matrace Matex jsou zdravotně nezávadné a vyrábějí se v pružinovém, taštičkovém a pěnovém provedení. Na webu matrace-matex.cz si můžete o matracích přečíst veškeré potřebné informace, které by vás mohly zajímat. Výrobce se může pochlubit dvacetiletou praxí v oboru a neustálým výzkumem matrací. Sortiment rovněž zahrnuje lamelové rošty, lůžkoviny, postelové systémy a další příslušenství. Díky matracím Matex budete klidně spát.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.