Luxusní kuchyně nemusí stát majlant

Také se musíte k plotně přemlouvat? Leze vám krkem nedostatek místa ve skříňkách a nepraktické uspořádání pracovní plochy? V tom případě vám nezbude, než zvážit rekonstrukci. Kuchyně již dávno nepředstavuje jen místo, kde vaříme, ale naopak se v ní pravidelně scházíme v rodinném kruhu. A to dokonce častěji než v obývacím pokoji. Podle toho by taky měla nová kuchyně vypadat – praktická, prostorná a útulná. Pokud si však myslíte, že toho s omezeným rozpočtem příliš mnoho neuděláte, jste na omylu. Stačí se obrátit na někoho, kdo své práci rozumí, nefláká ji a nabídne rozumnou cenu. Jedním ze specialistů na moderní kuchyně je i pražská firma Amonit.

Vysněná kuchyně může být vaše už za pár týdnů

Společnost Amonit se zabývá výrobou kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na míru. Základním kamenem firemní filosofie je individuální přístup k zákazníkům, kterým se specialisté na moderní kuchyně snaží naslouchat a maximálně vyjít vstříc jejich přáním a požadavkům. Odborníci z Amonitu však sledují aktuální trendy a neváhají zákazníkům správně poradit. V nabídce proto najdete i vysoký lesk hluboký mat, dýhované povrchy, barevné zádové desky a spoustu dalších materiálů, které jsou v současné době na výsluní. Novou kuchyni z lamina přitom můžete mít už do 1 měsíce od zaměření. Díky vlastní výrobě korpusů je doba dodání velmi flexibilní a to i v atypických rozměrech. Jedinou „brzdou“ jsou dvířka, které mohou dobu dodání prodloužit o dva (fóliovaná) nebo o čtyři (lakovaná) týdny.

Doživotní záruka na kování se jen tak nevidí

Nová kuchyně představuje investici a jako taková by měla vydržet veš stoprocentním stavu minimálně několik let. Kamenem úrazu bývá kvalita povrchové úpravy kování, tedy pojezdů, pantů, pístů a dalších součástek, které zajišťují pohyb dvířek a výsuvných částí. Právě proto Amonit používá pouze kování od ověřených výrobců Hettich a Blum a navíc na něj poskytuje doživotní záruku. Ať už je vaše představa jakákoliv, určitě budete spokojeni. Stále váháte? Vzorková prodejna kuchyně Praha - Háje vás přesvědčí.

Publikováno: 19. 02. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kuchyně amonit | kuchyně praha | moderní kuchyně | rekonstrukce kuchyne