Energie

Jaké výhody má využití LED osvětlení?

V posledních letech zažila oblast interiérového i venkovního osvětlení řadu zajímavých zlomů. Dříve to byla samozřejmě klasická žárovka, která byla později nahrazována svou úspornou verzí. Ani ta dnes nedokáže vyhovět náročným zákazníkům, nebo potřebám úspor. Hitem poslední doby je LED osvětlení. Jeho hlavní výhody jsme se již lehce dotkli. Je to právě úspora. V porovnání s klasickou žárovkou může činit i 90 procent. Ideální způsob, jak se neomezovat a přitom spotřebu elektřiny výrazně snižovat. Tím ale pozitiva nekončí.

Široké možnosti využití jsou samozřejmostí

Začneme tím nejdůležitějším. Je to vaše domácnost, kde doporučujeme vsadit na LED žárovky. Ty jsou na trh dodávány v mnoha paticích, aby bez problémů nahradily ty klasické. Stejně tak můžete toto řešení využít třeba v kancelářích. Zde se nabízejí LED panely, které umístíte na strop. Jejich výhodou je to, že budou celou plochu právě vaší kanceláře dokonale a rovnoměrně osvětlovat.

Své místo však najdou také v různých dílnách. Zde se hodí využít LED zářivky, díky kterým docílíte kvalitního světla a zároveň úsporného provozu po celý den. Zapomínat nesmíme ani na různé bary nebo kluby. Těm se mohou hodit i různě barevné LED pásky, určené na podsvícení a nasvícení barového pultu a přilákání zákazníků.

Zapomeňte na nekvalitní světlo

Co je s LED technologií také přímo spjato, to je i kvalita světla. Máte jistotu nejenom vysoké svítivosti, ale také volby mezi příjemným teplým či studeným světlem. Dále nám mohou špičkové LED zářivky nabídnout i dlouhou životnost, což se promítne v úspoře, která je spojena s pořizovacími náklady. Tedy pokud víte, kde nakupovat. My doporučujeme obchod Ledline.cz. Pyšní se hned několika pozitivy, kam patří:

  • Tradice od roku 1994, respektive 2006
  • Zázemí kamenná prodejny
  • Jistota bohatého výběru, skladové dostupnosti a skvělých cen
  • Odborné poradenství
  • Jednoduchý proces nákupu online

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.