Skvělé tipy Slidery

Skutečně je váš domov v bezpečí?

Každý z nás se čas od času pozastaví nad tím, jestli je jeho domov skutečně bezpečný. Impulsem může být sousedova vykradená garáž, nebo jen jedna z mnoha novinových zpráv. Zloději jsou dnes vynalézavější než kdy předtím a nezastaví je téměř nic. Dokonce ani hlídací pes, který se těší respektu celého okolí. Stačí jedna voňavá uzená kýta a z „trhače“ je v mžiku zlodějův nejlepší kamarád…

Možností, jak se může zloděj dostat dovnitř není příliš mnoho, přesto však většina z nás nedbá na prevenci a nijak se nad možnostmi zabezpečení nepozastavuje.

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak z domu udělat nedobytný hrad, jsou mohou být mříže do oken. Nezabezpečené okenní otvory a především staré dřevěné okenice, jsou pro vykradače ideálním vstupem. Pokud vám mříže nevyhovují z estetického hlediska, sáhněte po oknech s bezpečnostními skly, případně na ty stávající nalepte bezpečnostní folie. Odhodlaného nezvaného návštěvníka sice nezastaví, ale výrazně ho zdrží a navíc zabrání i náhodnému vysypání skla do interiéru.

Zdaleka nejdůležitějším prvkem by ovšem měly být bezpečnostní vchodové dveře a zárubně. V této souvislosti bychom rádi doporučili české bezpečnostní dveře NEXT, které se vyrábí ve III. A IV. Bezpečnostní třídě. Splňují vysoké požadavky na zvukovou i tepelnou izolaci a jejich kouzlo tkví nejen ve vysoce kvalitních bezpečnostních prvcích, ale také stylovém designu. Jsou skvělou ukázkou toho, že i bezpečnostní dveře mohou vypadat dobře. Vyrábí se v mnoha rozličných povrchových úpravách a barevných kombinacích a lze je jednoduše sladit se zbytkem bydlení.

Společnost NEXT se zabývá výrobou a prodejem bezpečnostních prvků od roku 1990 a působí i v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů. Potřebujete-li vyřešit kontrolu vstupu nepovolaných osob, případně ochranu objektu před požárem nebo únikem plynu, neváhejte se na ni obrátit.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.