Interiér

Skleněná schodiště a zábradlí nepatří jen do kancelářských budov

Milujete moderní trendy a chcete svému bydlení propůjčit nevšední atmosféru? Hledáte něco opravdu výjimečného? V tom případě by vaše volba mohla padnout na skleněné zábradlí, které splňuje vysoké požadavky na funkcionalitu a estetiku zároveň.

Zaujala nás skleněná zábradlí, které vyrábí česká společnost EQUIPE DESIGN. Ta působí na českém trhu již od roku 1998 a specializuje se na interiérová a exteriérová schodiště na zakázku. V jejím portfoliu však nejsou pouze skleněná, ale také dřevěná a kovová schodiště a další interiérové a exteriérové prvky jako skleněná zábradlí a zámečnické výrobky.

Vraťme se však ke sklu, respektive ke skleněnému schodišti a zábradlí. Není to tak dávno, kdy bylo sklo doménou komerčních objektů a kancelářských prostor, ale v posledních letech ho do svého repertoáru zařadili i bytoví architekti. Ostatně není se čemu divit – působí reprezentativně a evokuje luxusní dojem.

Skleněná schodiště EQUIPE DESIGN se vyrábí na zakázku na nášlapy se využívá bezpečnostní lepené sklo s vrchní kalenou vrstvou. Obavy, že se vám schodiště při prudším našlápnutí roztříští pod nohama, jsou tedy naprosto zbytečné. Výrobce zhotoví schodiště na míru vašim požadavkům, případně vám ho navrhne a následně zajistí montáž i případný servis. A je jen na vás, jestli skleněné schodiště zkombinujete se skleněným zábradlím, nebo vsadíte na broušený nerezový materiál či dřevo. Velmi elegantní je také sklo v kombinaci s ocelovou lištou v nerezovém obložení.

Máte zájem, ale netušíte, jestli si luxusní skleněné zábradlí budete moct dovolit? Pro EQUIPE DESIGN je prioritou kvalita, ale přesto nabízí přijatelné ceny. Konečná cena závisí na použitých materiálech, rozměrech, technických detailech a dalších parametrech, ale přesto můžete zažádat o předběžnou kalkulaci, která je nezávazná a zcela zdarma. A pokud stále váháte, prohlédněte si fotogalerii realizovaných prací přímo na www.equipe.cz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.