Interiér

Schodiště by mělo být perfektní. Ta od Etoile taková jsou!

Nevyhovuje vám stávající schodiště a chystáte se ho vyměnit za nové? V tom případě se neukvapujte – schodiště je jedním z nejvýraznějších interiérových prvků a jako takové musí být stoprocentně funkční a zároveň esteticky hodnotné. A protože se jistě nespokojíte s něčím průměrným a toužíte nezaměnitelné atmosféře, obraťte se na českou firmu Etoile. Dřevovýrobou se zabývá již od roku 1993 a vytvoří pro vás takřka mistrovský kousek.

V duchu klasiky i minimalismu

Na charakteru vašeho bydlení nezáleží. Milujete minimalismus a moderní materiály, nebo snad klasiku, která evokuje doby dávno minulé? Ať už jsou vaše přání jakékoliv, řemeslníci z Etoile vám splní. Výsledek předčí vaše očekávání a při každém našlápnutí na schod si uvědomíte, že jste se rozhodli správně. Dostanete schodiště, které vám vydrží celý život a pravděpodobně po něm budou chodit ještě další generace.

Dřevěná schodiště

Etoile vyrábí:

  • jednou/dvakrát lomená schodiště
  • vřetenová a točitá schodiště
  • obkladová schodiště
  • repliky historických schodišť
  • designová a atypická schodiště

Vyberte si některou z mnoha typů konstrukcí. Zvolte materiál, který bude reprezentovat váš vkus a odpovídat vašemu životnímu stylu. Bude to exotické dřevo evokující exkluzivitu, nebo něco úplně jiného? Dřevěná schodiště Etoile lze kombinovat také s jinými materiály. Dřevo se skvěle doplňuje se sklem i s kovem.

Možná se na to necítíte a nechcete udělat chybu – v tom případě si nechte poradit přímo od odborníků z Etoile a ti pro vás navrhnou ideální řešení. Takové, které do interiéru zapadne, maximálně využije jeho dispozice a osvětlení.

Prohlédněte si fotogalerie schodiště a zasněte se

Spolupráce s Etoile probíhá následovně. V první fázi vám poradí i na základě dodané fotografie nebo popisu. Dalším krokem je konzultace přímo na místě a následuje vypracování konkrétního návrhu. Jakmile ho schválíte, řemeslníci se pustí do díla a vám předají skvost, který se stane dominantou vašeho bydlení. Ale proč to dál rozmazávat? Přesvědčte se o jedinečnosti dřevěných schodišť hned teď ve fotogalerii realizovaných prací na www.etoile.cz.

Dřevěné schodiště

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.