Skvělé tipy

Nábytek se již brzy bude prodávat pouze online

Sháníte nový nábytek do bytu či domu? Všechna odvětví prodeje se poslední dobou stěhují na internet. Nákupy online se stávají velkým trendem, a výjimkou proto nejsou ani obchody s nábytkem. Jaké výhody přináší nákup vybavení domácnosti online?

Popularita internetového nákupu roste každým rokem. I to je jeden z důvodů, proč se možná brzy bude nábytek prodávat pouze online. Lidé čím dál méně chodí do kamenných prodejen a využívají spíše pohodlné možnosti nákupu z domova.

Nákup nábytku online: Ušetřete si nervy, čas i peníze

Proč nakupovat nábytek online? Představujeme hned 4 důvody, které vás jistě přesvědčí, že vybavit interiér lze i bez stresu a za nízké peníze!

Už žádná bolavá záda

Nechte si vybraný nábytek pohodlně dovézt až k vám domů a za příplatek smontovat odborníky. Ne každý má možnost přepravit těžké balíky vlastním autem. Zapůjčení dodávky přijde na velké peníze a na cestu s takovým nákladem si někdy netroufneme.

Pokud navíc bydlíte ve čtvrtém patře bez výtahu, tahat takovou skříň po schodech není žádná legrace. Díky online objednávce máte možnost za veškeré tyto služby připlatit a nechat dopravu i montáž přímo na místě na profesionálech.

Pohodlný výběr bez zbytečného stresování

V obchodě často vyberete i kousek, který ve skutečnosti nakonec nebude tím pravým. Způsobit to mohou okolní vlivy a logicky někdy také rady prodavačů. Posaďte se s partnerem v pohodlí domova k počítači a vybírejte zboží bez zbytečného stresu. Ušetřete si nohy od vystávání ve frontách a procházení obrovských nákupních hal.

Možnost porovnání cen

Zatímco 4Home nabízí levně jedno zboží, ve SCONTO Nábytek mohou mít výhodněji zase něco jiného. Díky nakupování v e-shopech vám nezabere cestování z obchodu do obchodu celý den. Pohodlně si vyberte u každého prodejce potřebný kousek a šetřete cenný čas.

Ušetřete až tisíce korun díky Tipli cashbacku

Nakupování online se vyplatí především z finanční stránky. Na webu obchodu vždy najdete aktuální slevy a možnosti, jak ušetřit. Ojedinělou možností, jak snížit cenu, je nákup nábytku na Tipli s cashbackem. Jak to funguje?

Zaregistrujte se zcela zdarma na Tipli.cz. Vybírejte zboží v partnerských obchodech a za provedenou transakci dostanete peníze zpět! Jak je to možné? E-shopy zaplatí Tipli provizi za přivedeného zákazníka. Cashback portál se s vámi o tuto odměnu rozdělí a na nákupu tak vydělají všechny tři strany!

Nakupujte chytře v e-shopech. Ušetříte čas, nervy i peníze. Pokud vás zajímá, jaké jsou momentální slevy na nábytek, omrkněte například aktuální leták Asko Nábytek. Nenechte si uniknout příležitost a vybavte si dům podle svých představ!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.