Skvělé tipy

R3 group – profesionální správa bytových domů

Vlastnictví bytových domů je spojeno s mnoha nepříjemnostmi. O objekt je třeba pečovat a vyřizovat veškerou administrativu, což zabere spoustu času. Patříte-li k majitelům, kteří mají na starost jiné záležitosti, než řešit opravy a účetnictví, měli byste zvážit pomoc ve formě profesionální správy nemovitosti. Ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat zcela jiným záležitostem. Pro klidné spaní svěřte majetek někomu, kdo má se správou objektů letité zkušenosti a nabízí kompletní služby, kterým se konkurence nevyrovná. Vsaďte na společnost R3 group, která se může pochlubit individuálním přístupem, tedy servisem na míru vašim požadavkům.

Facility management v rukou na míru

Mezi základní činnosti R3 group patří starost o účetnictví a administrativu, stejně jako provozní záležitosti a obstarání veškerých souvisejících služeb. Cílovou skupinou jsou majitelé bytových domů, společenství vlastníků i bytová družstva. Pro všechny tyto skupiny je facility management pod taktovkou R3 group jasnou volbou – společnost je schopna zabezpečit všechny činnosti, které jsou pro chod spravovaných objektů nezbytně nutné. Klienti mohou využívat non-stop zákaznickou linku a navíc dostanou k dispozici osobního správce, který je je za váš objekt odpovědný. Aktuální informace o stavu objektu můžete sledovat v rámci online dokumentace a mít tak okamžitý přehled nad tím, co se v domě děje.

Od běžné údržby až k zahradnímu architektovi

Správa bytových domů zahrnuje i volitelné nadstandardní služby, které můžete využít i vy. Jedná se o ostrahu objektů, obsluhu technologií, úklid (vč. strojového mytí garážové haly, úklid sněhu apod.) či údržbu zeleně. V případě zájmu vám R3 group poskytne zahradního architekta, který z okolí vašeho domu učiní rajskou zahradu. Správa nemovitostí je pro společnost posláním, které se snaží plnit velmi svědomitě. Všechny zmíněné služby provádí efektivně a koordinovaně. Jedině tak lze dosáhnout nižší ceny i bez snížení dosažené kvality.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.