R3 group – profesionální správa bytových domů

Vlastnictví bytových domů je spojeno s mnoha nepříjemnostmi. O objekt je třeba pečovat a vyřizovat veškerou administrativu, což zabere spoustu času. Patříte-li k majitelům, kteří mají na starost jiné záležitosti, než řešit opravy a účetnictví, měli byste zvážit pomoc ve formě profesionální správy nemovitosti. Ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat zcela jiným záležitostem. Pro klidné spaní svěřte majetek někomu, kdo má se správou objektů letité zkušenosti a nabízí kompletní služby, kterým se konkurence nevyrovná. Vsaďte na společnost R3 group, která se může pochlubit individuálním přístupem, tedy servisem na míru vašim požadavkům.

Facility management v rukou na míru

Mezi základní činnosti R3 group patří starost o účetnictví a administrativu, stejně jako provozní záležitosti a obstarání veškerých souvisejících služeb. Cílovou skupinou jsou majitelé bytových domů, společenství vlastníků i bytová družstva. Pro všechny tyto skupiny je facility management pod taktovkou R3 group jasnou volbou – společnost je schopna zabezpečit všechny činnosti, které jsou pro chod spravovaných objektů nezbytně nutné. Klienti mohou využívat non-stop zákaznickou linku a navíc dostanou k dispozici osobního správce, který je je za váš objekt odpovědný. Aktuální informace o stavu objektu můžete sledovat v rámci online dokumentace a mít tak okamžitý přehled nad tím, co se v domě děje.

Od běžné údržby až k zahradnímu architektovi

Správa bytových domů zahrnuje i volitelné nadstandardní služby, které můžete využít i vy. Jedná se o ostrahu objektů, obsluhu technologií, úklid (vč. strojového mytí garážové haly, úklid sněhu apod.) či údržbu zeleně. V případě zájmu vám R3 group poskytne zahradního architekta, který z okolí vašeho domu učiní rajskou zahradu. Správa nemovitostí je pro společnost posláním, které se snaží plnit velmi svědomitě. Všechny zmíněné služby provádí efektivně a koordinovaně. Jedině tak lze dosáhnout nižší ceny i bez snížení dosažené kvality.

Publikováno: 13. 06. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: facility management | R3 group | správa bytových domů | správa nemovitostí