Kuchyně

Truhlařství Hubač vyrábí kuchyně na míru (Praha a okolí). Chcete si splnit sen?

Pomineme-li ranní hygienu v koupelně, pak je to kuchyň, kde začíná den. A už dávno neplatí, že slouží pouze jako přípravna jídla a jídelna. Kuchyň se již před časem zařadila na úroveň místností, ve kterých trávíme spoustu času. Rádi v ní posedíme s rodinou i přáteli. Tedy za předpokladu, že nabízí příjemné prostředí. Pokud se vaší současné kuchyni vyhýbáte obloukem, protože nesplňuje vaše představy o útulném místě, pak máte nejvyšší čas to změnit. Na rekonstrukci není nikdy pozdě a když už se do ní pustíte, měli byste zvážit řešení na míru.

V čem je kuchyň na míru lepší?

Běžná kuchyň, ať už v bytě nebo rodinném domku, většinou není příliš rozlehlá. Naopak se musíme smířit s poměrně malou plochou. A i to je důvod, proč je kuchyně na míru lepší než sériová výroba. Necháte-li si vyrobit linku tak, aby věrně kopírovala dispozice místnosti, využijete potenciál prostoru mnohem efektivněji.

A na koho se obrátit? Hledáte-li někoho, kdo nabízí kuchyně na míru Praha, doporučujeme Truhlářství Praha Hubač. Firma se zakázkové výrobě kuchyní, ale také nábytku (vestavěné skříně Praha, postele a další interiérový nábytek a stavební prvky jako schodiště) věnuje již řadu let.

Nechte si vyrobit kuchyň, ve které se budete cítit skvěle

Buďte nároční a dopřejte si kuchyň, která bude odpovídat vašim potřebám. Takovou, která se přizpůsobí vám a ne vy ji. Vaší prioritou by měla být stoprocentní funkčnost, ale také krásný vzhled. Zvolte materiál, který je odolný, příjemný na dotek a zároveň odpovídá charakteru vašeho bydlení. Definujte rozestavení všech jednotlivých prvků, slaďte detaily a… užívejte si svou novou kuchyň na míru plnými doušky.

Díky truhlářství Praha 4 se váš sen o dokonalé kuchyni splní. Odborníci vám doporučí vhodné řešení a pomohou i s výběrem spotřebičů. A nezapomeňte, že pro vás vyrobí také skříně na míru Praha! Další informace najdete na www.truhlarstvihubac.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.