S houpací sítí získáte 2v1

Houpací síť HoupiKdo z nás si čas od času „nedá dvacet“? Není nic lepšího, než se po uspěchaném odpoledni natáhnout na kanape a oddat se krátké siestě. A ještě lepší je vyměnit kanape za hamaku. Že netušíte, co se za exotickým názvem skrývá? Není důvod hledat složitosti, hamaka není nic jiného, než stále oblíbenější houpací síť. A věřte tomu, že pohodlnější místo pro (nejen) odpolední relaxaci nenajdete! Udělejme si však malý výlet do oblasti středního a jižní Mexika, kde se svého času nacházela mocná mayská civilizace. Kromě nechvalně známého kalendáře se v ní zrodily i mnohem praktičtější věci – ručně tkané houpací sítě, které se vyznačují pružností, prodyšností a dokonalým anatomickým tvarováním.

Houpi v interiéru

A přesně takové houpací sítě najdete na Houpi.cz. Na rozdíl od nekvalitních asijských výrobků se sítě Houpi liší všemi vlastnostmi, kterými vynikaly již před několika staletími. Dokonalá relaxace však není jediným tahákem – pestrobarevné sítě dodají vašemu bydlení nezaměnitelnou atmosféru. Každý kousek je ručně spleten z obrovského množství bavlněných vláken a je k mání pouze v jednom kusu. Ještě výraznější (avšak o něco méně komfortní) jsou luxusní hamaky amerického typu, které vynikají nádherným zdobením. I ty jsou součástí sortimentu a hodí se zejména do exteriéru. Buďte však obezřetní a chraňte svou síť před nepřízní počasí. K tomu vám skvěle poslouží speciální ochranné vaky, díky kterým nebudete muset robustní síť pokaždé schovávat.

Síť amerického typu

V e-shopu houpi.cz najdete odpovědi na všechny otázky, které by vás mohly ohledně houpací závěsné sítě zajímat. Budete překvapeni nad nosností (na síti si může odpočinout i opravdový obr) a dalšími vlastnosti, o kterých si mohou nepodařené kopie z Číny nechat zdát. Kromě klasických houpacích sítí Houpi nabízí i závěsná křesla a kompletní příslušenství, včetně kotvících prvků. Udělejte svému bydlení i tělu radost a pořiďte si doplněk, který byl nepostradatelnou součástí mayských příbytků.

Publikováno: 09. 01. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam