Kde hledat kvalitní řemeslníky?

Řemeslníka, na kterého se lze ve všech ohledech spolehnout, by jeden pohledal. Pravděpodobně jste to již zažili na vlastní kůži. Utáhnout kohoutek nebo přivrtat poličku zvládne každý, ale náročnější práce se již neobejdou bez „fachmana“, který disponuje řemeslnickým know how a zkušenostmi. Ale kde někoho takového hledat? V tisku i na internetu je nespočet inzerátů, ale kdo vám zaručí, že řemeslník nebo firma odvede stoprocentní práci? Navíc za přijatelnou cenu a včas? Naštěstí existuje služba, prostřednictvím které se dostanete ke kvalifikovaným pracantům a ušetříte čas i peníze. Zajímají vás detaily?

Spolehliví řemeslníci a firmy na jednom místě

Jak by se vám líbilo zadat poptávku a počkat, až se vám řemeslníci ozvou sami? Na tomto principu funguje oblíbená služba NejlepšíPoptávka.cz, která je zcela zdarma. Najít řemeslníka nebo firmu je opravdu jednoduché a ve finále ušetříte až třetinu běžné ceny. Váš byt a dům bude vypadat jako ze škatulky! Potřebujete malíře pokojů, chlapíka s bagrem, zedníka, obkladače, pokrývače nebo jiného profesionála? Řemeslníci, kteří jsou v rámci služby NejlepšíPoptávka.cz registrováni, vám obratem pošlou svou nabídku a stačí, když:
  • vyťukáte své požadavky do online formuláře
  • odešlete formulář a počkáte, až se poptávka dostane do správných rukou
  • vyberete si nabídku, která vám nejvíce vyhovuje

Tipy na závěr

První reakce řemeslníků a firem můžete čekat již do několika hodin (dorazí vám e-mailem), nicméně doporučujeme vyčkat, až se jich nahromadí více. Zvýší se šance, že se k vám dostane nabídka za mnohem výhodnější cenu a ušetříte. Do poptávkového formuláře přesně specifikujte všechny důležité údaje (cenu, termín realizace, rozsah práce, materiál...) - bez těchto informací vám řemeslníci nebudou moct vyhotovit konkrétní cenovou kalkulaci. Předtím, než na některou z nabídek kývnete, si nezapomeňte prověřit reference.

Publikováno: 01. 08. 2014

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: kde hledat řemeslníky