Skvělé tipy

Sklo před krbem je designový prvek interiéru

U zapáleného krbu nebo krbových kamen tráví čas rád asi každý člověk, protože vytváří příjemnou atmosféru a zároveň poskytují teplo. Pro to, abychom si odpočinuli a využili všech výhod je ale nutné dbát také na bezpečnost a v neposlední řadě i vzhled.

V místnosti, ve které hoří oheň v krbu, se vždy budeme cítit dobře. Oheň v nás evokuje pohodu, teplo, idylku a také čas pro odpočinek nebo posezení s přáteli. Krb nebo krbová kamna využíváme také pro rychlé ohřátí, třeba když přijdeme prochladlí ze zimní procházky se psem nebo lyžování. Aby oheň nevyhasl, musíme pravidelně přikládat. I přes veškerou opatrnost ale může vypadnout žhavý popel nebo vyskočit i zkrat či kousek dřeva na podlahu, na které zanechá nehezké propálené stopy. Proto se prostor před krbem nebo kamny snažíme proti těmto nehodám ochránit.

Dříve se používaly zbytky lina nebo různé kusy plechu či dlaždic, které jsou sice odolné, ale nevypadají moc esteticky a na vzhledu interiéru nijak nepřidávají. Funkční a hezké na pohled je bezpečnostní kalené sklo před krb, které je žáruvzdorné a snadno se udržuje, stačí ho jen otřít hadříkem, aby zmizely veškeré stopy po popelu nebo ohni. Sklo vypadá perfektně v jakémkoli typu interiéru, ať už jde o moderní byt nebo horskou chatu. Širokou nabídku tvarů a tlouštěk skel najdeme na www.kamnarina.cz, kde si můžeme vybrat i další doplňky pro topení v krbu nebo krbových kamnech, které nám usnadní práci. Pokud by se stalo, že by nám žádný rozměr hotových skel nevyhovoval, lze si nechat vyrobit sklo před krb na zakázku přesně podle svých představ a požadavků.

Odolné sklo nám zajistí bezpečné používání krbu nebo kamen a zároveň příjemný vzhled, který také potřebujeme k tomu, abychom si odpočinek dokonale vychutnali v prostředí, ve kterém se cítíme dobře.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.