Rohová kuchyňská linka jako ideální řešení pro menší kuchyni

Kuchyně je srdcem moderní domácnosti, ale co si počít v případě značně omezeného prostoru? Pokud se váš sen o perfektním místě pro přípravu jídla rozplynul v momentě zjištění, že vás dispozice místnosti přespříliš omezují, nesmutněte. I tak si můžete pořídit krásnou a velmi funkční kuchyňskou linku. Ta rohová vyžije každý centimetr čtvereční a nabídne vám mnohem více, než čekáte.

Jak rohovou linku správně vybrat?

Smiřte se s tím, že vaše bydlení není nafukovací. A současně se zaměřte na segment rohových kuchyňských linek, které využívají potenciál prostoru mnohem efektivněji než linky jiných tvarů. Nicméně i tak vás čeká brainstorming ohledně správného uspořádání prvků. Rohové kuchyňské linky se vyrábí ve třech základních tvarech: L, U a G. Majitelé prostornější kuchyně pak mohou zvážit pořízení varianty s ostrůvkem. Všechny typy plně využívají potenciál podlahové plochy a nabízí mnohem více úložného prostoru než klasická rovná linka. Výsledek vás mile překvapí – každopádně předčí vaše původní očekávání. Co se týče rohové části linky, je velmi praktická - obvykle patří výklopným nebo drátěným systémům. Pokud si s optimálním rozvržením segmentů nevíte rady a nevyhovuje vám nabídka typizovaných linek, nechte si po konzultaci s odborníky navrhnout řešení na míru. Kuchyňské studio zohlední vaše přání a vyrobí nábytek v souladu s požadavky na ergonomii.

Brněnská produkce boduje i v zahraničí

Jak vybrat kuchyňské studio, kterému svěříte realizaci vysněné kuchyňské linky? Nezapomeňte, že podezřele nízká cena bývá vykoupena podprůměrnou kvalitou zpracování. Chcete-li, aby vaše kuchyně zářila jako nová i po letech, orientujte se především podle referencí. Na seznamu renomovaných českých dodavatelů najdete brněnskou firmu Gabon, jejíž sortiment sektorových kuchyní slaví úspěch i na náročných zahraničních trzích. Nechte si zdarma vytvořit návrh kuchyně a udělejte si o něm vlastní obrázek.

Publikováno: 08. 06. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Adam