Čeká vás výměna žaluzií? Nakupujte u specialistů!

Pokud se vám zdá, že se tempo, s jakým se střídají roční období, oproti minulým minulým letem změnilo, máte pravdu. Letošní zima trvala příliš dlouho a jaro se zřejmě naopak velmi rychle přehoupne do léta. Rtuť na teploměru již nyní dosahuje poměrně vysokých hodnot, stromy a rostliny kvetou jako o závod. Většina z nás sice rychlý nástup léta ocení, ale neměli bychom zapomínat i na problémy, které bychom měli řešit již nyní. S příchodem letních měsíců nám budou přes okna pronikat sluneční paprsky mnohem intenzivněji a nechceme-li se doma uvařit, měli bychom začít jednat.

Pořiďte si žaluzie, se kterými v budoucnu nebudou problémy

Jedním z nejlevnějších a zároveň velmi efektivních způsobů, jak zabránit průniku přímého slunečního záření a regulovat vnitřní teplotu jsou staré dobré žaluzie. Ty jsou sice standardně dodávány již s novými okny, ale právě kvůli tomuto nešvaru se systém poškodí dříve než je interiér zcela dokončen. Sehnat náhradní díly k většině žaluzií je přitom velmi komplikované a často i nemožné a tak nám nezbývá, než je vyměnit za nové. Čeká-li výměna i vás, dejte si raději na čas a poohlédněte se po kvalitním a prověřeném systému, se kterým nebudete mít v budoucnu problémy.

Rozhodli jsme se vám výběr usnadnit a doporučit vám přehledný e-shop se žaluziemi, který provozuje slovenský výrobce K-system. Specializuje se pouze na stínící techniku, kterou nabízí za bezkonkurenční ceny. Mezi další výhody patří nejen vysoká kvalita, ale také snadná a rychlá montáž a dostupnost veškerých náhradních díly. Samotný výběr je velmi pestrý a kromě vertikálních žaluzií jsou k mání i horizontální. Ty stejně dobře poslouží i jako dekorativní závěs nebo optické rozdělení místnosti. Samozřejmost je široké spektrum barev a dekorů a vynikající zpracování všech jednotlivých komponentů.

Nákup žaluzií online lze provést na webu kzaluzie.cz a nutno podotknout, že je velmi přehledný. Pokud nemáte zkušenosti s měřením, přečtěte si podrobného průvodce, který je rovněž součástí webu.

A abychom nezapomněli, K-system vyrábí také sítě proti hmyzu, které jsou během léta neméně praktické jako žaluzie. Rám z hliníkového profilu je tvarově stálý a rohy jsou spojeny vnitřními plastovými rohovníky. Síť lze velmi jednoduše nasadit na okno tak, že ji přiložíte z venkovní strany a zafixujete otočnými obrtlíky.

Publikováno: 30. 04. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam