Regály a přepravky využijete i doma. Kde všude?

V souvislosti s regálovými systémy a přepravkami se většině lidí vybaví použití v obchodní sféře a logistice. Ale opravdu musíte mít obchod nebo sklad, aby vám praktičtí pomocníci zjednodušili každodenní rutinu? Vůbec ne! V tomto článku se dozvíte, kde všude lze regály a bedýnky všeho druhu využít v praxi.

V garáži, ve sklepě a v dílně

Možná i vy máte v garáži či v dílně spoustu věcí, které se vám povalují na pracovním stole, na zemi nebo někde v koutě. Pokud netušíte, jak je systematicky zorganizovat a zároveň je mít neustále po ruce, pořiďte si regálový systém. Parametry volte podle toho, co se na policích chystáte skladovat. Těžší věci samozřejmě vyžadují adekvátní nosnost. A pro pneu dokonce existují speciální regály na pneumatiky. Tam, kde je žádoucí mobilita, zase nachází uplatnění posuvné regály.

V kuchyni, v komoře a ve spíži

Kam s kuchyňským robotem a dalšími spotřebiči, které se nevejdou do kuchyňské linky? Můžete je přesunout do sklepa či na půdu, ale pokud je aktivně využíváte, určitě se vám nechce neustále pendlovat v domě. Mnohem efektivnější je pořízení kuchyňského regálu. Pokud máte vedle kuchyně spíž či komoru, neváhejte systém umístit do ní. Skvěle vám poslouží i pro uskladnění zavařenin a dalších věcí, jež chcete mít na dohled.

V obývacím pokoji a pracovně

Že regál do obýváku nepatří? Vysvětlete to milovníkům industriálního designu. Anebo se k nim přidejte a pořiďte si jeden namísto tradiční stěny. Design ocelového regálu nabývá v prostředí pokoje primárně určeného k relaxaci úplně jiných rozměrů. Stejně dobře se může vyjímat v pracovně či kdekoliv jinde. Nechte si doporučit vhodnou variantu a navrhněte si ji online u specializovaného dodavatele storagecz.cz.

Publikováno: 19. 04. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam