Skvělé tipy

Regály a přepravky využijete i doma. Kde všude?

V souvislosti s regálovými systémy a přepravkami se většině lidí vybaví použití v obchodní sféře a logistice. Ale opravdu musíte mít obchod nebo sklad, aby vám praktičtí pomocníci zjednodušili každodenní rutinu? Vůbec ne! V tomto článku se dozvíte, kde všude lze regály a bedýnky všeho druhu využít v praxi.

V garáži, ve sklepě a v dílně

Možná i vy máte v garáži či v dílně spoustu věcí, které se vám povalují na pracovním stole, na zemi nebo někde v koutě. Pokud netušíte, jak je systematicky zorganizovat a zároveň je mít neustále po ruce, pořiďte si regálový systém. Parametry volte podle toho, co se na policích chystáte skladovat. Těžší věci samozřejmě vyžadují adekvátní nosnost. A pro pneu dokonce existují speciální regály na pneumatiky. Tam, kde je žádoucí mobilita, zase nachází uplatnění posuvné regály.

V kuchyni, v komoře a ve spíži

Kam s kuchyňským robotem a dalšími spotřebiči, které se nevejdou do kuchyňské linky? Můžete je přesunout do sklepa či na půdu, ale pokud je aktivně využíváte, určitě se vám nechce neustále pendlovat v domě. Mnohem efektivnější je pořízení kuchyňského regálu. Pokud máte vedle kuchyně spíž či komoru, neváhejte systém umístit do ní. Skvěle vám poslouží i pro uskladnění zavařenin a dalších věcí, jež chcete mít na dohled.

V obývacím pokoji a pracovně

Že regál do obýváku nepatří? Vysvětlete to milovníkům industriálního designu. Anebo se k nim přidejte a pořiďte si jeden namísto tradiční stěny. Design ocelového regálu nabývá v prostředí pokoje primárně určeného k relaxaci úplně jiných rozměrů. Stejně dobře se může vyjímat v pracovně či kdekoliv jinde. Nechte si doporučit vhodnou variantu a navrhněte si ji online u specializovaného dodavatele storagecz.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.