Plastové nádoby a boxy: Přečtěte si, proč by doma neměly chybět ani vám!

Perfektně přehledné skladové a výrobní prostory jsou předpokladem efektivního provozu. Často přitom pomůže i zdánlivý detail – maličkost, které byste jinak nepřisuzovali velký význam. Třeba plastovým přepravkám. Stačí si vybrat vhodný model a výsledek předčí veškerá očekávání. To samé samozřejmě platí i v běžné domácnosti, kde není místa nazbyt. Nevěříte? Pak se začtěte do následujícího výčtu výhod. A že jich je víc než dost...

Vysoká variabilita

Plastová přepravka je široký pojem. Není jen jedna, ale spousta variant, které se liší tvarem, velikostí a funkcemi. Zda si vyberte rovné, zkosené, univerzální, kónické, regálové nebo skládací, je na vás.

Vynikající přehlednost

Plastové přepravky jsou k dostání v různých barvách. Díky tomu lze přehledně rozdělit zboží tak, abyste se v něm vždy rychle zorientovali. Tak proč zbytečně ztrácet čas, když to jde i takto.

Skvělá skladnost

Nebudou vám plastové boxy zbytečně zabírat místo, když pro ně zrovna nebudete mít využití? Nikoliv, protože jsou stohovatelné. Ve skladu tak nebudete mít problém s uložením. A jen tak mimochodem – využijete je i jako vratné obaly.

Nosnost a hmotnost

Boxy z plastu nejsou těžké a manipulace je proto velmi jednoduchá. Kromě toho, že celkovou hmotnost uskladněných věcí navýší jen minimálně, jsou velmi pevné a hodně unesou. Bez obav do nich můžete uložit i těžší věci.

Kvalita materiálů boxů

Plastové nádoby se vyrábí z kvalitních materiálů (nejedná se o rycykláty) a lze si je objednat i v antistatickém provedení. Takové boxy přijdou vhod při uskladnění elektronických součástek apod.

Široké spektrum doplňků

Díky doplňkům v podobě děliče do přepravek, podvozku, koleček, uzamykatelného systému, víka a dalších lze rozšířit funkčnost a zajistit lepší manipulaci se uskladněnými věcmi. A kde se po nich poohlédnout? Zkuste to na www.storagecz.cz.

Publikováno: 26. 10. 2017

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: plastové bedny | plastové boxy