Skvělé tipy

Plastové nádoby a boxy: Přečtěte si, proč by doma neměly chybět ani vám!

Perfektně přehledné skladové a výrobní prostory jsou předpokladem efektivního provozu. Často přitom pomůže i zdánlivý detail – maličkost, které byste jinak nepřisuzovali velký význam. Třeba plastovým přepravkám. Stačí si vybrat vhodný model a výsledek předčí veškerá očekávání. To samé samozřejmě platí i v běžné domácnosti, kde není místa nazbyt. Nevěříte? Pak se začtěte do následujícího výčtu výhod. A že jich je víc než dost…

Vysoká variabilita

Plastová přepravka je široký pojem. Není jen jedna, ale spousta variant, které se liší tvarem, velikostí a funkcemi. Zda si vyberte rovné, zkosené, univerzální, kónické, regálové nebo skládací, je na vás.

Vynikající přehlednost

Plastové přepravky jsou k dostání v různých barvách. Díky tomu lze přehledně rozdělit zboží tak, abyste se v něm vždy rychle zorientovali. Tak proč zbytečně ztrácet čas, když to jde i takto.

Skvělá skladnost

Nebudou vám plastové boxy zbytečně zabírat místo, když pro ně zrovna nebudete mít využití? Nikoliv, protože jsou stohovatelné. Ve skladu tak nebudete mít problém s uložením. A jen tak mimochodem – využijete je i jako vratné obaly.

Nosnost a hmotnost

Boxy z plastu nejsou těžké a manipulace je proto velmi jednoduchá. Kromě toho, že celkovou hmotnost uskladněných věcí navýší jen minimálně, jsou velmi pevné a hodně unesou. Bez obav do nich můžete uložit i těžší věci.

Kvalita materiálů boxů

Plastové nádoby se vyrábí z kvalitních materiálů (nejedná se o rycykláty) a lze si je objednat i v antistatickém provedení. Takové boxy přijdou vhod při uskladnění elektronických součástek apod.

Široké spektrum doplňků

Díky doplňkům v podobě děliče do přepravek, podvozku, koleček, uzamykatelného systému, víka a dalších lze rozšířit funkčnost a zajistit lepší manipulaci se uskladněnými věcmi.

A kde se po nich poohlédnout? Zkuste to na www.storagecz.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.