Skvělé tipy

Plastové nádoby a boxy: Přečtěte si, proč by doma neměly chybět ani vám!

Perfektně přehledné skladové a výrobní prostory jsou předpokladem efektivního provozu. Často přitom pomůže i zdánlivý detail – maličkost, které byste jinak nepřisuzovali velký význam. Třeba plastovým přepravkám. Stačí si vybrat vhodný model a výsledek předčí veškerá očekávání. To samé samozřejmě platí i v běžné domácnosti, kde není místa nazbyt. Nevěříte? Pak se začtěte do následujícího výčtu výhod. A že jich je víc než dost…

Vysoká variabilita

Plastová přepravka je široký pojem. Není jen jedna, ale spousta variant, které se liší tvarem, velikostí a funkcemi. Zda si vyberte rovné, zkosené, univerzální, kónické, regálové nebo skládací, je na vás.

Vynikající přehlednost

Plastové přepravky jsou k dostání v různých barvách. Díky tomu lze přehledně rozdělit zboží tak, abyste se v něm vždy rychle zorientovali. Tak proč zbytečně ztrácet čas, když to jde i takto.

Skvělá skladnost

Nebudou vám plastové boxy zbytečně zabírat místo, když pro ně zrovna nebudete mít využití? Nikoliv, protože jsou stohovatelné. Ve skladu tak nebudete mít problém s uložením. A jen tak mimochodem – využijete je i jako vratné obaly.

Nosnost a hmotnost

Boxy z plastu nejsou těžké a manipulace je proto velmi jednoduchá. Kromě toho, že celkovou hmotnost uskladněných věcí navýší jen minimálně, jsou velmi pevné a hodně unesou. Bez obav do nich můžete uložit i těžší věci.

Kvalita materiálů boxů

Plastové nádoby se vyrábí z kvalitních materiálů (nejedná se o rycykláty) a lze si je objednat i v antistatickém provedení. Takové boxy přijdou vhod při uskladnění elektronických součástek apod.

Široké spektrum doplňků

Díky doplňkům v podobě děliče do přepravek, podvozku, koleček, uzamykatelného systému, víka a dalších lze rozšířit funkčnost a zajistit lepší manipulaci se uskladněnými věcmi.

A kde se po nich poohlédnout? Zkuste to na www.storagecz.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.