Rekonstrukce domu

Rekonstrukce koupelny? Nevyčkávejte – správný čas je právě teď!

Uvažujete o rekonstrukci koupelny, ale stále se k ní nemůžete rozhoupat? Vězte, že pravý čas je zrovna teď. Obchod A-keramika.cz láká na skvělé výprodeje, ve kterých seženete obklady, dlažby a další koupelnové položky s velmi sympatickou slevou. Neváhejte a podívejte se, co všechno nabídka obsahuje.

Pár informací o prodejci

Historie obchodu sahá až do roku 1990, kdy vznikla společnost W.A.W. spol. s r.o. a obchodní značka A-keramika. Od roku 2010 se společnost zabývá prodejem obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového vybavení. Vzorkovna a centrální sklad se nachází v Plzni, expozice najdete také v Praze, Brně, Karlových Varech a v Bratislavě. Nakupovat ovšem můžete online odkudkoli z České či Slovenské republiky. Při větších objednávkách je doprava zdarma.

Výprodej obkladů a dlažeb

Dlažba je skvělé řešení do koupelny, neboť odolává i vysoké vlhkosti a má dlouhou životnost. Jednoduše se čistí, dá se ošetřit přípravkem proti plísní. Výprodej obkladů a dlažeb vám umožní vybrat si ideální produkty i s více než padesáti procentní slevou. Rekonstrukce koupelny vás díky tomu vyjde mnohem levněji, než jste zatím počítali.

Výprodej vodovodních baterií

Do nové koupelny patří jednoznačně také nové baterie k umyvadlu, vaně i sprchovému koutu. Také na nich můžete nyní značně ušetřit. Výprodej vodovodních baterií nabízí řadu umyvadlových i vanových baterií. K dispozici jsou také baterie se sprchou. Určitě mezi nimi najdete také ty, které se budou hodit do vaší koupelny.

Výprodej koupelnového nábytku

Kam uložit šampony, krémy a další drobnosti, které nutně potřebujete v koupelně? Přece do skříňky pod umyvadlo, zrcadlové skříňky nebo poličky. Nemusíte se bát, že vás nový nábytek vyjde draho. Výprodej koupelnového nábytku je k peněžence více než šetrný.

Nebojte se rekonstrukce koupelny. Pořízením materiálu a doplňků ve výprodejích ušetříte spoustu peněz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.