Rekonstrukce koupelny? Nevyčkávejte - správný čas je právě teď!

Uvažujete o rekonstrukci koupelny, ale stále se k ní nemůžete rozhoupat? Vězte, že pravý čas je zrovna teď. Obchod A-keramika.cz láká na skvělé výprodeje, ve kterých seženete obklady, dlažby a další koupelnové položky s velmi sympatickou slevou. Neváhejte a podívejte se, co všechno nabídka obsahuje.

Pár informací o prodejci

Historie obchodu sahá až do roku 1990, kdy vznikla společnost W.A.W. spol. s r.o. a obchodní značka A-keramika. Od roku 2010 se společnost zabývá prodejem obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového vybavení. Vzorkovna a centrální sklad se nachází v Plzni, expozice najdete také v Praze, Brně, Karlových Varech a v Bratislavě. Nakupovat ovšem můžete online odkudkoli z České či Slovenské republiky. Při větších objednávkách je doprava zdarma.

Výprodej obkladů a dlažeb

Dlažba je skvělé řešení do koupelny, neboť odolává i vysoké vlhkosti a má dlouhou životnost. Jednoduše se čistí, dá se ošetřit přípravkem proti plísní. Výprodej obkladů a dlažeb vám umožní vybrat si ideální produkty i s více než padesáti procentní slevou. Rekonstrukce koupelny vás díky tomu vyjde mnohem levněji, než jste zatím počítali.

Výprodej vodovodních baterií

Do nové koupelny patří jednoznačně také nové baterie k umyvadlu, vaně i sprchovému koutu. Také na nich můžete nyní značně ušetřit. Výprodej vodovodních baterií nabízí řadu umyvadlových i vanových baterií. K dispozici jsou také baterie se sprchou. Určitě mezi nimi najdete také ty, které se budou hodit do vaší koupelny.

Výprodej koupelnového nábytku

Kam uložit šampony, krémy a další drobnosti, které nutně potřebujete v koupelně? Přece do skříňky pod umyvadlo, zrcadlové skříňky nebo poličky. Nemusíte se bát, že vás nový nábytek vyjde draho. Výprodej koupelnového nábytku je k peněžence více než šetrný. Nebojte se rekonstrukce koupelny. Pořízením materiálu a doplňků ve výprodejích ušetříte spoustu peněz.

Publikováno: 30. 08. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam