Proměňte strop v dětském pokoji na rozzářenou galaxii

Chcete svým dětem udělat ohromnou radost a věnovat jim něco, co je bude těšit každý den? Zeptejte se jich, jak by se jim líbilo usínat pod rozzářenou noční oblohou, na které létají hvězdy, planetky, ale třeba i legendární mezihvězdná stíhačka X-Wing z Hvězdných válek. Nebojte, nebudete se s nimi muset přestěhovat do hvězdárny a dokonce ani investovat ani investovat do drahého hvězdářského dalekohledu. Stačí, když jim necháte vymalovat strop. Skutečně, neděláme si z vás legraci – unikátní výmalba, kterou nabízí firma Hvězdné stropy, totiž ve tmě září jako opravdová noční obloha.

Co jsou to Hvězdné stropy?

Zapomeňte na nalepovací svítící hvězdičky, Hvězdné stropy s nimi nemají nic společného. Malování dětských pokojů je prováděno speciální barvou, která přes den pohlcuje světlo a jakmile se setmí, vykouzlí úžasnou podívanou. Nutno podotknout, že jde o zdravotně nezávadný nátěr, ve kterém nejsou obsaženy žádné toxiny ani fosfor.

Jak je to s motivy?

Zapojte svou kreativitu a nechte dětem vymalovat dětský pokoj podle svých, respektive jejich představ, nebo se nechte překvapit a svěřte návrh odborníkům. Mají s výmalbou bohaté zkušenosti a patří mezi nejdéle úspěšně fungující firmy v Evropě. Vždy však můžete z volit z několika variant nátěru:
  • přes den bílý strop, který se ve tmě rozzáří
  • letní obloha přes den, v noci galaxie
  • během dne letní obloha, v noci bez efektu
Hvězdné stropyMalování na zeď je otázkou několika hodin a obejde se bez bez stěhování a přikrývání nábytku - Výmalba se provádí speciální technikou, která se obejde bez kapání a stříkání. Ukázky hvězdných stropů si můžete prohlédnout na webu hvezdne-stropy.cz, kde se kromě fotogalerie nachází také virtuální prohlídka. Pokud si lámete hlavu, co výmalbou, až děti vyrostou, nemějte obavy. Vzhledem k tomu, že nejde o plastickou malbu, stačí strop přemalovat jiným odstínem.  

Publikováno: 11. 05. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: hvězdné nebe | jak vymalovat dětský pokoj | malování dětských pokojů