Proč si pořídit domácí saunu? Kvůli lepšímu duševnímu i tělesnému zdraví!

Milujete saunování a kdykoliv máte možnost, vyrazíte do nejbližšího wellness centra? Děláte dobře, protože pravidelný pobyt v sauně má spoustu pozitivních účinků na zdraví. Ale nebyla by lepší vlastní domácí sauna, kterou byste měli k dispozici nonstop? Jen si to představte – už žádné dojíždění a saunování společně s lidmi, které neznáte. Splňte si sen a pořiďte si saunu, která se bude ve vašem bydlení vyjímat!

Sauny nejsou nedostupné

Domácí sauna už dávno není doménou těch „bohatších“ a stává se standardem, který se v běžných domácnostech objevuje stále častěji. Přesto doporučujeme, abyste se vydali cestou kvality a pořídili si saunu, která odpovídá náročným estetickým i funkčním požadavkům. Přeci jen jde o dlouhodobou investici do zdraví, které rozhodně nebudete litovat.

Pozitivní účinky saunování

A když už jsme u toho, co přesně pravidelným saunováním získáte? V prvé řadě se zbavíte stresu a napětí. Pobyt v sauně pozitivně naladí vaší psychiku a vaše každodenní starosti budou rázem mnohem menší. Ale to vy přece víte, protože právě proto do sauny pravidelně docházíte. Za zmínku však stojí také pozitivní účinky na organismus. Saunování příznivě ovlivňuje funkci celé řady orgánů, přispívá k lepšímu dýchání a rychlejšímu uvolnění hlenu. Navíc posiluje imunitní systém a projeví se i na vzhledu pokožky. Suma sumárum, není jediný důvod, proč si nedopřát pravidelnou očistnou kůru v pohodlí domova

Sauny Karibu - německý smysl pro detail a kvalitu

Nezbývá, než doporučit konkrétního výrobce. Chcete-li, aby se vaše nová finská sauna v interiéru opravdu vyjímala, vsaďte na německou firmu Karibu. Její počátky se datují již od roku 1889, kdy se zabývala výrobou lodí z vysoce kvalitního dřeva. A jsou to právě dlouholeté zkušenosti se zpracováním tohoto přírodního materiálu, díky kterým se sauny Karibu zařadily mezi špičku ve svém segmentu. Další informace o saunování a saunách Karibu najdete na www.sauny-karibu.cz. A abychom nezapomněli, výrobce nabízí také populární venkovní sauny a veškeré příslušenství.

Publikováno: 22. 12. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: pozitivní účinky sauny | sauny karibu