Skvělé tipy

Proč si pořídit domácí saunu? Kvůli lepšímu duševnímu i tělesnému zdraví!

Milujete saunování a kdykoliv máte možnost, vyrazíte do nejbližšího wellness centra? Děláte dobře, protože pravidelný pobyt v sauně má spoustu pozitivních účinků na zdraví. Ale nebyla by lepší vlastní domácí sauna, kterou byste měli k dispozici nonstop? Jen si to představte – už žádné dojíždění a saunování společně s lidmi, které neznáte. Splňte si sen a pořiďte si saunu, která se bude ve vašem bydlení vyjímat!

Sauny nejsou nedostupné

Domácí sauna už dávno není doménou těch „bohatších“ a stává se standardem, který se v běžných domácnostech objevuje stále častěji. Přesto doporučujeme, abyste se vydali cestou kvality a pořídili si saunu, která odpovídá náročným estetickým i funkčním požadavkům. Přeci jen jde o dlouhodobou investici do zdraví, které rozhodně nebudete litovat.

Pozitivní účinky saunování

A když už jsme u toho, co přesně pravidelným saunováním získáte? V prvé řadě se zbavíte stresu a napětí. Pobyt v sauně pozitivně naladí vaší psychiku a vaše každodenní starosti budou rázem mnohem menší. Ale to vy přece víte, protože právě proto do sauny pravidelně docházíte.

Za zmínku však stojí také pozitivní účinky na organismus. Saunování příznivě ovlivňuje funkci celé řady orgánů, přispívá k lepšímu dýchání a rychlejšímu uvolnění hlenu. Navíc posiluje imunitní systém a projeví se i na vzhledu pokožky. Suma sumárum, není jediný důvod, proč si nedopřát pravidelnou očistnou kůru v pohodlí domova

Sauny Karibu – německý smysl pro detail a kvalitu

Nezbývá, než doporučit konkrétního výrobce. Chcete-li, aby se vaše nová finská sauna v interiéru opravdu vyjímala, vsaďte na německou firmu Karibu. Její počátky se datují již od roku 1889, kdy se zabývala výrobou lodí z vysoce kvalitního dřeva. A jsou to právě dlouholeté zkušenosti se zpracováním tohoto přírodního materiálu, díky kterým se sauny Karibu zařadily mezi špičku ve svém segmentu.

Další informace o saunování a saunách Karibu najdete na www.sauny-karibu.cz. A abychom nezapomněli, výrobce nabízí také populární venkovní sauny a veškeré příslušenství.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.