Skvělé tipy

7 tipů k modernímu zařízení domácnosti

Domov by mělo být místo, kam se budete rádi vracet a kde si budete užívat příjemné chvilky se svou rodinou. K ulehčení a urychlení práce vám pomůže navíc i moderní zařízení domácnosti. Víte, jak na to a co musíte doma mít?

1) Chytré spotřebiče

Největším pomocníkem v domácnosti jsou chytré spotřebiče, které vám umožní připravit pokrmy rychle a pohodlně. Mezi takové určitě patří multifunkční mixér RM-800 B, který by měl být součástí každé kuchyně. Mixér použijete na přípravu pomazánek, polévek a pořídit si můžete i smoothie mixér pro zdravější stravování.

2) Místo pro uskladnění věcí

V kuchyni rozhodně nesmí chybět místo na uskladnění potravin, ale také kuchyňského nádobí. Myslete na to, že byste měli mít dostatek prostoru i na chytré spotřebiče. Na kuchyňské lince si tak nechte například i vysokootáčkový odšťavovač OS-109 A, hlavně pokud jej používáte pravidelně. Určitě se vám nebude chtít každý den jej vytahovat ze skříně.

3) Využití moderních technologií

Nebojte se využít moderní technologie pro svůj prospěch. Může se jednat o různé časovače, které vám pomohou při vaření, ale také například bluetooth reproduktor Crater-2 Blue nebo celé rádio, které vám zpříjemní čas strávený v kuchyni.

4) Prostor a otevřenost

Snažte se prostor kolem sebe příliš nezaskládat věcmi a myslete na to, že někdy je opravdu méně více. Otevřený a svěží prostor se vám bude i lépe uklízet a budou se vám vracet spokojené návštěvy.

5) Útulno na prvním místě

Aby byl váš domov útulným místem, které je ideální pro odpočinek i příjemné chvíle s rodinou, nemusíte mít všechno schované ve skříních a získat tak dojem, že se v daném bytě nebo domě ani nebydlí.

6) Dekorace, které jsou funkční

U dekorací myslete na to, že kromě designu mohou být i funkční. Inspirujte se vtipnými slánkami, případně vybavením kuchyně, které bude praktické, ale zároveň hravé a pobaví vás i vaše blízké okolí.

7) Jednotný styl bydlení

Při zařizování moderní domácnosti s chytrými spotřebiči myslete i na jednotný styl a vyberte si například střídmou eleganci, romantický look nebo třeba oblíbený minimalismus inspirovaný severskými zeměmi. Podle toho vybírejte i spotřebiče a zbytek vybavení svého domu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.