Interiér

Designová svítidla, která vám bude líto zhasnout

Bez světla se nikdo z nás neobejde, ale přesto prosvětlení interiéru a respektive výběr svítidel většina z nás velmi podceňuje. Vhodně zvolené osvětlení přitom zcela změní charakter interiéru a navodí v něm útulnou atmosféru. Pokud jste doposud výběr podceňovali a orientovali se spíše na „klasiku“, měli byste svůj přístup přehodnotit. Dokážeme vám, že se správné osvětlení dokáže hotové divy! Vydejte se s námi na prohlídku širokého spektra tradičních i netradičních svítidel, které nabízí společnost KPP Company s.r.o. Prosvětlete si svůj domov tak, aby se vám v něm bydlelo lépe!

V e-shopu www.profisvitidla.cz toho na vás čeká víc než dost. Prodejce nabízí interiérová, exteriérová, ale také kancelářská a průmyslová svítidla a nechybí ani speciální vánoční dekorace a populární LED osvětlení. Vybrali jsme pro vás několik zajímavých kousků, které si jistě najdou místo i ve vašem bydlení.

Nástěnné svítidla Luxera nás zaujala na první pohled. Především pak model HARRIER 64000. Moderní a velmi nápaditý design vypadá v chromovaném provedení opravdu dobře. V případě tohoto kousku skutečně nehovoříme o funkčním zařízení, ale o úžasné dekoraci. Zaujme-li vás design natolik, že se v jeho duchu rozhodnete zařídit celou místnost, nezapomeňte na lustr HARRIER 64001.

Nastenna svitidla

Lustr
Přesuňme se do koupelny. Do té moderní patří i moderní osvětlení, což model Philips 32209/11/16 splňují do puntíku. Kombinace pochromovaného hliníku a sklad je prudce elegantní a maximálně umocní vaši každodenní hygienu . Svítidla Philips si můžete objednat zde.

Philips

Nesmíme zapomenout ani na zahradu. Podaří-li se vám ji vhodně prosvětlit, budete si ji moct užívat v úplně jiném světle. A to doslova. Protentokrát jsme však od moderního designu upustili a sáhli po kouzelné měděné svítilně Orion AL 11K/360.33 schwarz-kupfer. Také ve vás evokuje vzpomínku na staré časy, kdy doba nebyla tak uspěchaná a lidé si našli čas pro poklidné večerní rozjímání na terase?

Orion

A to byla jen malá ochutnávka toho, co má pro své zákazníky společnost KPP Company s.r.o. připraveno. Prohlédněte si stovky dalších osvětlení a vyberte si to, které budete jen neradi zhasínat.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.