Proč se rozhodnout pro venkovní žaluzie? Jaké jsou jejich výhody?

Kdo šetří má za tři. S exteriérovými žaluziemi však ušetříte až 30 % celkových nákladů spojených s klimatizací. Sluneční paprsky se od hliníkových lamel odrážejí směrem ven a zabraňují průchodu přes sklo. V současnosti až 98 % prodaných exteriérových žaluzií společnosti MK Rolety je standardně vybaveno motorickým pohonem. Za tímto číslem stojí i zodpovědný přístup našich pracovníků, kteří informují zákazníky nejen o výhodách venkovních žaluzií, ale také o problematice spojené se vznikem tepelných mostů. Právě při montáži venkovních žaluzií na manuální ovládání nejčastěji vznikají tepelné mosty. Výhodou motorických žaluzií je možnost napojení na inteligentní systém. Úspora dalších provozních nákladů může být například spojená se stahováním žaluzií na základě pokynu slunečního senzoru. Jako uživatel tak můžete zabránit přehřátí interiéru a to i po dobu vaší nepřítomnosti.

Ochrana soukromí

Jednou z největších výhod exteriérových žaluzií v porovnání s ostatní exteriérovou stínící technikou je možnost plynulé regulace osvětlení interiéru. Pomocí manuálního a nebo motorického ovládání si můžete nastavit úhel naklopení lamel a vpustit do interiéru tolik světla, kolik právě potřebujete. Samozřejmostí je skutečnost, že za zavřenými lamelami je vaše soukromí pečlivě chráněné před zvědavými pohledy.

Moderní design

Rostoucí zájem o venkovní žaluzie NEVA je v souladu s aktuálními moderními trendy v oblasti architektury a designu fasád. Jednoduché hranaté tvary a materiál jako sklo, beton, hliník – to všechno jsou prvky moderní fasády. Exteriérové žaluzie z hliníku se již staly běžnou součástí moderního bydlení. Nabídka barev lamel se také přizpůsobuje aktuální módním trendům. Nejčastějším přáním zákazníků je sladit barvu žaluzií s barvou oken. Trendy barvou je například barva RAL 7016 – antracit, která se stala hitem také při prodeji hliníkových oken. Prohlédněte si kompletní nabídku stínící techniky firmy MK Rolety na www.mk-rolety.cz.  

Publikováno: 11. 01. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: výhody exteriérových žaluzií