Ideální domácnost? Ta, ve které je stále uklizeno, aniž byste museli hnout prstem...

Domů bychom si měli chodit odpočinout, co vy na to? Není nad to se po náročném dni v práci natáhnout na gauč a pořádně si vydechnout. Uznejte však sami – opravdu si odpočinete i s vědomím, že na vás čeká hora špinavého nádobí a špinavá podlaha? Mimochodem, ta okna by chtěl a také vyčistit, beztak už přes ně není ani vidět... Vytoužený relax se proto většinou nekoná a nastává kolotoč čištění a gruntování. Většina z nás si přitom pomyslí:“Kéž by to mohl udělat někdo jiný...“ Otázkou je, proč by nemohl? V každém větším městě totiž fungují úklidové služby, které odvedou špinavou práci za vás.

Bydlíte-li v Ostravě, Karviné a blízkém okolí, můžete si gratulovat. Ani tak ne kvůli místnímu znečištěnému ovzduší, jako spíše působení firmy BK UNO s.r.o., která zajišťuje kompletní úklidové služby. Co si pod nimi představit? Vše od úklidu běžné domácnosti, přes společné prostory v nízkopodlažních a věžových domech až po kanceláře a firemní prostory. Na čištění koberců, oken, mytí podlahy, utírání prachu z nábytku, kompletní vyčištění kuchyňské linky a sanitárního zařízení a další nepříjemné věci tak můžete nadobro zapomenout. Postarají se o ně odborníci, kteří k úklidu využívají pouze kvalitní přípravky. O své soukromí se bát nemusíte, pracovníci v žádném případě nenahlíží do osobních věcí a dodržují mlčenlivost a etický kodex. Navíc jsou pojištění i proti případným nehodám.

Užitečná služba, ale kolik vlastně stojí?

Pokud vás nabídka zaujala, ale nejste si jistá, zda si budete moct úklidové služby dovolit, jednoduše si spočítejte cenu prostřednictvím jednoduché aplikace, kterou najdete přímo na webu bkuno.cz. Služby můžete využít jednorázově nebo se domluvit na pravidelném úklidu tak, jak vám to bude vyhovovat. S BK UNO vás už nikdy nebude trápit nedostatek volného času. Jednoduše ho získáte výměnou za zdlouhavý a úklid vaší domácnosti.