Prémiové látkové rolety pro nejnáročnější

Látkové rolety dělaly společnost již našim rodičům a stejné popularitě se těší i dnes. Nutno podotknout, že průkopník stínící techniky doznal výrazných změn a díky obrovskému množství designových provedení se z něj stal regulérní designový prvek. K nepoznání je ovšem také technologie, díky které jsou rolety funkčnější než kdy dříve. Spokojíte-li se však jen s tím nejlepším vsaďte na prémiovou stínící techniku od Diamond Design.

Určete Slunci svá pravidla

Portfolio společnosti Diamond Design obsahuje látkové rolety od předních výrobců a díky neskutečně bohatému spektru barevných kombinací a vzorů se hodí nejen do interiérů, ale i veřejných prostor. Různé typy látek a materiálů umožňují částečné, ale také úplné zatmění (tzv. black out). Na tom, aby se dovnitř nedostal ani jeden ostrý sluneční parsek nebo zvědavý pohled kolemjdoucích, se podílí vodící lišty. Další předností rolet od Diamond Design jsou značné možnosti individualizace. Na plátno je možno aplikovat libovolný potisk a doplnit ho některým z mnoha typů zátěžových lišt, které celkový dojem maximálně umocní. Tip: Potřebujet elegantní, kvalitní a cenově dostupné řešení? Vsaďte na látkové rolety Praha od MK Rolety!

Chytrá řídící jednotka zvládne vše za vás

Zákazníci si mohou vybrat mezi různými druhy ovládání, mezi kterými nechybí několik designových variant řetízků a šňůrka. Zdaleka nejpraktičtější je ovšem moderní řídící jednotka, díky které lze s roletami manipulovat pomocí dálkového ovládání, nebo ji nastavit tak, aby s nimi automaticky pohybovala v určitý čas a den. Součástí je i sluneční čilo reagující na intenzitu slunečního záření, díky kterému se rolety samy zatáhnou. Vyžadujete-li kompletní služby, které zahrnují odborné poradenství, prvotní návrh podle stávajících dispozic interiéru, instalaci a servis, prohlédněte si aktuální katalog, nebo se na rolety přijeďte podívat do některého ze čtyř showroomů.

Publikováno: 01. 09. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: designové rolety | látkové rolety | rolety diamond design