Interiér

Rolety Den a Noc: Ovládněte světlo, které proniká do vaší domácnosti

Řešíte zastínění oken a hledáte kvalitní systém, který splní vaše náročné požadavky i po designové stránce? Na moderní stínící techniku klademe čím dal vyšší nároky. Musí efektivně odclonit ostré sluneční paprsky, chránit naše soukromí a zároveň dobře vypadat. V tomto ohledu vynikají moderní rolety. Jsou elegantní, maximálně praktické a pokud si vsadíte na model s příhodným názvem Den a Noc, rozhodně nešlápnete vedle. V čem rolety, které jsme našli v nabídce specializovaného prodejce MK Rolety, vynikají?

Rolety do oken Den a Noc nezískaly své označení náhodou. Představují perfektní náhradu za záclony a žaluzie a umožňují plynulou regulaci světla. Skládají se z propustných a nepropustných pásů naskládaných ve dvou řadách za sebou. Podle potřeby lze systém vysunout, nastavit lamely tak, aby propouštěly světlo jen částečně a samozřejmě i zcela zatemnit. Rolety se ovládají klasicky řetízkem, který umožňuje rychlé nastavení požadované polohy.

Moderní rolety jsou k mání ve dvou provedeních (Mini a Maxi) a pro obě varianty je typická snadná montáž. Systém se připevňuje i bez nutnosti vrtání tak, že se nacvakne do speciálních držáků na zdi. Díky tomu, že se rolety (Mini) ukotvují k okennímu křídlu pomocí fixační pásky a nastavitelných háčků, nedochází k poškození oken. V případě verze Maxi se rolety upevňují ke stropu, na zeď nebo do špalety.

Rolety Den a Noc na míru si můžete objednat v některé z mnoha barevných kombinací. Prodejce vám je dodá s kvalitním hliníkovým profilem pro vynikající stabilitu. Ovládací mechanismus se do profilu nelepí, ale přišroubuje. Chcete-li se o prvotřídní stínící technice dozvědět další informace a případě se podívat také na související sortiment, pokračujte na www.mk-rolety.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.