Interiér

Rolety Den a Noc: Ovládněte světlo, které proniká do vaší domácnosti

Řešíte zastínění oken a hledáte kvalitní systém, který splní vaše náročné požadavky i po designové stránce? Na moderní stínící techniku klademe čím dal vyšší nároky. Musí efektivně odclonit ostré sluneční paprsky, chránit naše soukromí a zároveň dobře vypadat. V tomto ohledu vynikají moderní rolety. Jsou elegantní, maximálně praktické a pokud si vsadíte na model s příhodným názvem Den a Noc, rozhodně nešlápnete vedle. V čem rolety, které jsme našli v nabídce specializovaného prodejce MK Rolety, vynikají?

Rolety do oken Den a Noc nezískaly své označení náhodou. Představují perfektní náhradu za záclony a žaluzie a umožňují plynulou regulaci světla. Skládají se z propustných a nepropustných pásů naskládaných ve dvou řadách za sebou. Podle potřeby lze systém vysunout, nastavit lamely tak, aby propouštěly světlo jen částečně a samozřejmě i zcela zatemnit. Rolety se ovládají klasicky řetízkem, který umožňuje rychlé nastavení požadované polohy.

Moderní rolety jsou k mání ve dvou provedeních (Mini a Maxi) a pro obě varianty je typická snadná montáž. Systém se připevňuje i bez nutnosti vrtání tak, že se nacvakne do speciálních držáků na zdi. Díky tomu, že se rolety (Mini) ukotvují k okennímu křídlu pomocí fixační pásky a nastavitelných háčků, nedochází k poškození oken. V případě verze Maxi se rolety upevňují ke stropu, na zeď nebo do špalety.

Rolety Den a Noc na míru si můžete objednat v některé z mnoha barevných kombinací. Prodejce vám je dodá s kvalitním hliníkovým profilem pro vynikající stabilitu. Ovládací mechanismus se do profilu nelepí, ale přišroubuje. Chcete-li se o prvotřídní stínící technice dozvědět další informace a případě se podívat také na související sortiment, pokračujte na www.mk-rolety.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.