Skvělé tipy

Nedostatek úložného prostoru hravě vyřeší regály

RegályDošli jste k závěru, že ani vaše bydlení není nafukovací a hledáte efektivní řešení pro uskladnění věcí v pracovně, garáži nebo spižírně? Sáhněte po policových regálech – ty totiž v žádném případě neslouží jen k uskladnění volně stojícího zboží v obchodech nebo skladech, ale stejně dobře vám poslouží i doma. Neschovávejte věci, které potřebujete mít po ruce, do skříní a sestavte si regálový systém na míru. Poradíme vám, jak na to.

Policové regály, na které nedáte dopustit

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou doporučíme společnost KREDIT SK – REGALSISTEM, která vyrábí regálové sestavy 17 let. Největšími odběrateli jsou samozřejmě sklady, archivy a prodejny, ale výjimkou nejsou ani domácnosti. Právě pro ty jsou policové regály jako dělané.

Systémy jsou k mání v několika variantách (SUPER 123 a UNIRACK) a odpovídají všem normám a předpisům platným v ČR. Veškeré konstrukční prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované oceli – nutnost údržby je proto naprosto minimální (police čas od času přetřete hadříkem). Povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost (regály jsou velmi odolné vůči oděru a jinému mechanickému poškození) a trvale pěkný vzhled. Regály vám tedy ostudu rozhodně neudělají.

Mezi další přednosti patří velmi snadná a hlavně rychlá montáž, kterou zvládne opravdu každý. Police se pyšní vysokou nosností a stabilitou a lze k nim přidělat spoustu doplňků.

Sestavte si své regály podle aktuálních potřeb a dispozic interiéru

Na začátku jsme vás navnadili možností sestavení regálu na míru. Právě to totiž umožňuje online návrhář regálových sestav, který je k dispozici na firemním webu regalsisytem.cz. Díky vizualizaci ihned uvidíte, jak bude vybraný policový systém vypadat a zároveň se vám zobrazí přesná cenová kalkulace.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.