Ložnice

Sháníte kvalitní polohovací postel pro seniory za přijatelnou cenu?

Stáří se bohužel nenese jen v duchu poklidného odpočinku s rodinou. Mnoho seniorů trpí nemocemi a často i částečnou nebo úplnou imobilitou. V takovém případě se dotyčná osoba neobejde bez speciálního vybavení, které ji usnadní život. V následujících řádcích vám představíme zdravotní polohovací postele a jejich specifické výhody.

Obyčejná postel, byť polohovací, je navržena s ohledem na potřeby zdravých lidí. A to je důvod, proč se vyrábí také polohovací postele pro seniory – jsou uzpůsobeny tak, aby zajišťovaly vysoký komfort a zjednodušili péči osobám, které se o seniora starají.

Sehnat polohovací postel pro seniora není složité – na trhu je dostatečně rozsáhlý sortiment. Pořízení postele však může zkomplikovat vysoká cena. Naštěstí se najdou i výjimky – příkladem budiž zdravotní polohovací postel Thuasne, která je cenově dostupná a přitom kvalitní. Svými vlastnostmi plně odpovídá požadavkům pro domácnosti, nemocnice i domovy s pečovatelskou službou.

Zdravotní postele pro seniory Thuasne vyrábí nizozemská firma KrosMedical, jejíž výrobky najdete i na tuzemském trhu. Postel je určena pro seniory a dlouhodobě ležící osoby. Splňuje nejvyšší standardy kvality, snadno se udržuje a již v základu je dodávána s elektrickým ovládáním.

Manipulace s postelí je intuitivní a velmi snadno lze docílit optimální polohy lůžka. Designové provedení nijak nenaruší prostředí moderně zařízeného pokoje – Thuasne vypadá elegantně díky dřevěným prvkům. Dřevo je příjemné na dotek a působí mnohem lépe než kovová konstrukce, která je pro tento typ postelí běžná.

Posteli nechybí praktické bočnice, které zamezují tomu, aby ležící osoba spadla na zem. Prodejce za příplatek nabízí i silnou a odolnou matraci. A pozor, doprava a montáž je zcela zdarma, a to v čase, kdy se vám to nejvíce hodí. Další informace najdete na www.polohovaci-postel.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.