Ložnice

Sháníte kvalitní polohovací postel pro seniory za přijatelnou cenu?

Stáří se bohužel nenese jen v duchu poklidného odpočinku s rodinou. Mnoho seniorů trpí nemocemi a často i částečnou nebo úplnou imobilitou. V takovém případě se dotyčná osoba neobejde bez speciálního vybavení, které ji usnadní život. V následujících řádcích vám představíme zdravotní polohovací postele a jejich specifické výhody.

Obyčejná postel, byť polohovací, je navržena s ohledem na potřeby zdravých lidí. A to je důvod, proč se vyrábí také polohovací postele pro seniory – jsou uzpůsobeny tak, aby zajišťovaly vysoký komfort a zjednodušili péči osobám, které se o seniora starají.

Sehnat polohovací postel pro seniora není složité – na trhu je dostatečně rozsáhlý sortiment. Pořízení postele však může zkomplikovat vysoká cena. Naštěstí se najdou i výjimky – příkladem budiž zdravotní polohovací postel Thuasne, která je cenově dostupná a přitom kvalitní. Svými vlastnostmi plně odpovídá požadavkům pro domácnosti, nemocnice i domovy s pečovatelskou službou.

Zdravotní postele pro seniory Thuasne vyrábí nizozemská firma KrosMedical, jejíž výrobky najdete i na tuzemském trhu. Postel je určena pro seniory a dlouhodobě ležící osoby. Splňuje nejvyšší standardy kvality, snadno se udržuje a již v základu je dodávána s elektrickým ovládáním.

Manipulace s postelí je intuitivní a velmi snadno lze docílit optimální polohy lůžka. Designové provedení nijak nenaruší prostředí moderně zařízeného pokoje – Thuasne vypadá elegantně díky dřevěným prvkům. Dřevo je příjemné na dotek a působí mnohem lépe než kovová konstrukce, která je pro tento typ postelí běžná.

Posteli nechybí praktické bočnice, které zamezují tomu, aby ležící osoba spadla na zem. Prodejce za příplatek nabízí i silnou a odolnou matraci. A pozor, doprava a montáž je zcela zdarma, a to v čase, kdy se vám to nejvíce hodí. Další informace najdete na www.polohovaci-postel.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.