Zahrada a rostliny

Práce na zahradě může i bavit. S kypřičem neboli kultivátorem Mantis rozhodně!

Letos toho sice na zahradě příliš nestihnete, ale studená část roku sletí jako voda a zanedlouho se opět obléknete do montérek začnete s jejím pravidelným zvelebováním. Pokud vám při představě fyzicky náročné práce naskákala husí kůže, máme pro vás příjemnou zprávu. Zahradničení vám půjde mnohem lépe od ruky, když si pořídíte multifunkčního pomocníka v podobě kypřiče a kultivátoru Mantis. Díky zařízení jako je toto budete dělat s úsměvem na rtech i činnosti, kterým jste se doposud vyhýbali.

Zahradní kultivátor a kypřič Mantis vyrábí česká firma ANTICOR Bohemia s.r.o. Jedinečné vlastnosti tohoto přístroje potvrdilo Ocenění Kozlíka Šikuly (r. 2013, kategorie Vertikutátory a provzdušňovače), kdy odborná porota vyzdvihla spolehlivost motoru (přístroj pohání spolehlivý kompaktní čtyřdobý motor značky Honda) i nízkou hmotnost (9,3 kg), díky které je Mantis dobrou volbou také pro něžné pohlaví.

Jak zahradní robot Mantis využijete v praxi?

Zahradní robot Mantis je neocenitelný pomocník při provzdušňování půdy – zvládá hloubku až 25 cm. Disponuje jedinečnými hvězdicovitými noži s různorodě zahnutými břity, jejichž směr otáčení lze kdykoliv změnit, a docílit tím záběru 5-7 cm – optimální hloubky pro odstraňování plevele.

Kypřič Mantis vám přijde vhod také v momentě, kdy se rozhodnete orat. S přídavnou hlavicí zvládnete v krátkém čase i větší plochu. S přístrojem hravě zvládnete také ořez trávníku, zastřižení živého plotu a některé další činnosti. Opotřebení se bát nemusíte, výrobce garantuje doživotní záruku na nože.

Zahradní robot Mantis seženete na stránkách anticor.cz, kde si lze objednat také podlahové pásky, výstražné folie do výkopů, instalační pásky (nechybí ani hliníková páska) a spoustu dalších produktů, které využijete nejen při práci na zahradě. Sortiment zahrnuje také kvalitní dilatační pás a prostředky pro protikorozní ochranu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.