Pomocník pro všechny odpůrce úklidu

Na to, jak probíhala včerejší párty si příliš nepamatujete a jediné, co vám po ní zbylo je hora nádobí a všudypřítomné rozdrolené chipsy či další nečistoty na koberci? Ještě před pár lety by vám nezbylo nic jiného, než do sebe naládovat několik ibuprofenů a pustit se do celodenního umývání talířů a skleniček a nekonečného vysávání. Nezapomínejme však, že je rok 2012 a i přesto, že vzduchem nelétají antigravitační vznášedla, můžeme využít umělou inteligenci k tomu, aby za nás zastala naši práci. Tu domácí tedy zcela určitě. Stačí, když nádobí naskládáte do myčky a na zem položíte robotický vysavač. Ten si s nepořádkem poradí i bez vašeho komandování. Nebo ho snad ještě nemáte?

Nechte robota, aby pracoval a vás

Vysávání patří k nejnepříjemnějším domácím pracím a neexistuje nikdo, kdo by jej vykonával rád. Mezi největší nevýhody vysávání patří časová náročnost. Pokud ho neošidíte, zabere vám i několik hodin, což je ,vzhledem k obrovskému množství kvalitních filmů v kabelové televizi, nepřípustné. Nebylo by lepší spočinout na kanapi, případně si zajít na „jedno“ s kamarády? Jenomže binec se sám neuklidí, takže co teď? Nasaďte do hry robota, který se do vysávání pustí s obrovskou vervou. Robotické vysavače jsou vybaveny čidly a dokáží se po bytě pohybovat i bez vás. Na úklid vás zkrátka nepotřebují a vám nezbude, než s volným časem naložit jinak.

Robotický vysavač umí nejen vysávat

Některé vysavače robotické se umí samy odpojit ze sítě a poté začít s vysáváním. Mezi oblíbené funkce patří i dezinfekce UV světlem, kartáčování a další vychytávky. Doby, kdy stáli vysávací roboti astronomické částky, jsou ty tam a bez obav si jej můžete pořídit i vy. Prověřený e-shop levneelektro.cz nabízí celou řadu vysavačů, mezi kterými je i robotický vysavač iRobot a další populární kousky. Ceny od 1499,- jsou skutečným lákadlem a připočítáte-li si dopravu zdarma (u vybraných typů) a okamžitou expedici, není nad čím váhat. Zakrátko poznáte, jakým dokázal robot změnit váš život.